YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-03-2021 13:08

Kontrollü normalleşme denetimleri devam ediyor

Önlemlere uyun ziyareti

Kontrollü normalleşme denetimleri devam ediyor

Kontrollü normalleşme denetimleri devam ediyor

Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal ve Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine yönelik denetim gerçekleştirdi.

Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal ve Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan kontrollü normalleşme sonrası açılan iş yerlerini ziyaret etti. Kandıra Kaymakamlığı ve Kandıra Belediyesi kontrollü normalleşme sonrası açılan işyerlerinde korona önlemlerine ne derece riayet edildiğini canlı canlı görmek ve aksaklıkları belirlemek için denetim ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaret esnasında Covid-19 denetimi yapılarak esnaf ve vatandaşların genelgeye istinaden uyulması gereken kurallar aktarıldı. Esnaftan eksikliklerin giderilmesi ve önlemlere uyulması istendi.

UYULMASI GEREK KURALLAR AKTARILDI

Kandıra merkez esnafını kapsayan denetimlerde esnaf ve vatandaşlara genelgeler doğrultusunda uyulması gereken kurallar anlatıldı. Esnafın kurallara uyup uymadığının kontrolünün yapıldığı ziyaretlerde, aksaklıkların giderilmesi ve korona önlemlerine riayet edilmesi istendi. Denetim ziyaretlerinde Kaymakam Ünal ve Başkan Turan’a, İlçe Emniyet Müdürü İlker Kaya, İlçe Jandarma Komutanı Hasan Dombaycı, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ercan Aydın, Zabıta Müdürü Selahattin Paslı ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şaban Şenol eşlik etti.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft