YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-02-2021 20:03

​​​​​​​Corona vakası görülen iki balıkçı teknesi dezenfekte edildi

Dezenfekte çalışmaları aralıksız sürecek

​​​​​​​Corona vakası görülen iki balıkçı teknesi dezenfekte edildi

Corona vakası görülen iki balıkçı teknesi dezenfekte edildi.

Kandıra Belediyesi ekipleri Kefken Balıkçı Barınağı’nda Kovid 19 vakası görülen iki balıkçı teknesini dezenfekte etti.

Kandıra Kefken Balıkçı Barınağında r-korona vakası görülen iki balıkçı teknesi belediye dezenfektan ekiplerince dezenfekte edildi.  Alına bilgilere göre ortak çalıştıkların öğrenilen Topalıoğulları ve Işık Ünal 1 isimli iki balıkçı teknesinde mürettebattan bir kişi corona belirtileri görülmesi üzerine test yapıldı.

Testi pozitif çıkan K. T hastanede tedavi altına alındı. Balıkçı teknesinde bulunan 4 balıkçı ise 10 günlüğüne karantinaya alındı. Hastaların durumları gayet iyi.

Kandıra’nın her yerinde dezenfektan çalışmalarını sürdüren Kandıra Belediyesi dezenfektan ekipleri yakında denize açılacak olan iki balıkçı teknesinde dezenfektan çalışması yaptı. Balıkçı teknelerinde kamaralar dahil, balık ağlarına ve güverteye kadar dezenfekte işlemi yapıldı.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan konuyla ilgili yaptığı açıklama da virüs tehdidi ortadan kalkıncaya kadar dezenfekte işlemlerinin süreceğini belirtti. Turan, ‘’ Hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Belediye Dezenfektan ekiplerimiz Kefken Balıkçı barınağımızda balıkçı teknelerinde dezenfekte işlemi yaptı. Virüs tamamen etkisini kaybedinceye kadar ilçemiz genelinde karada ve denizde mücadelemiz kesintisiz olarak sürecek.’’ Dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft