YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 24-02-2021 15:10   Güncelleme : 24-02-2021 15:12

Başkan Turan Zoom üzerinden öğrencilerle buluştu

Geleceğinizi Kandıra'da kurun

Başkan Turan Zoom üzerinden öğrencilerle buluştu

Başkan Turan Zoom üzerinden öğrencilerle buluştu

Kandıra’da lise öğrencilerinin başkanla yüz yüze görüşme isteğini geri çevirmeyen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan,  lise öğrencileri ile online programda bir araya geldi.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan Kandıra’da bulunan lise öğrencilerinin davetiyle Zoom (online görüntülü görüşme programı) uygulaması üzerinden canlı olarak gerçekleşen lise öğrencileri kariyer günleri  programına konuk oldu.  Kandıra Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler  Müdürlüğü’nün organize ettiği,  moderatörlüğü  Kandıra Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdurrahman Yağcı tarafından yapılan  online (çevrim içi) sohbete; İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsa Ekiz, Kandıra Anadolu Lisesi Müdürü Taşkın Uzun ve tüm okulların 12.’inci sınıf öğrencileri katıldı.

TECRÜBELERİNİ AKTARDI

Sosyal belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirilen aynı zamanda sohbet etkinliği olarak planlanan online programda 70 öğrenci ile online ortamda yüz yüze görüşen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, lise öğrencilerinin talep ve temennilerini dinledi. Sohbet muhabbet ortamında samimi bir atmosferde geçen Zoom platformundaki söyleşi de iş hayatından belediye başkanlığına uzanan yolda yaşadıklarını, gençlerden beklentilerini aktaran Turan, ‘’ Gençler bizim geleceğimiz. Gençlerle sohbet etmekten büyük mutluluk duyuyorum’’ dedi. 

GELECEĞİNİZİ KANDIRA’DA KURUN

Bir siyasetçi ve belediye başkanı olmaktan ziyade bir abi olarak gençlere yönelik tavsiyelerini aktaran Başkan Turan, hayata atılmaya bir adım kalan lise öğrencilerine ellerinden gelen tüm desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.  Gençlerin Kandıra’da kalmasını istediklerini ve bunun için çalıştıklarını ifade eden Turan, ‘’ Aldığınız eğitimi Kandıra’nın istikbali ve geleceği için burada değerlendirmenizi istiyoruz. Beş yıl sonrasının Kandırası çok daha farklı olacak. Kandıra’yı geleceğe taşıyacak olan sizlersiniz. Bu anlamda biz üstümüze düşen ne ise yapmaya size her türlü desteği vermeye hazırız. ‘’ dedi.

Başkan Turan katılımcılara telefon numarasını verdi. Lise öğrencileri de sohbet ve ilgisi için Başkan Turan’a teşekkür etti.

                              

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft