SİYASET
Giriş Tarihi : 01-02-2021 12:47   Güncelleme : 01-02-2021 12:50

Başkan Turan, AK Genç ve AK Kadınlarla bir araya geldi

Gençlik ve kadın kolları sahadaki gururumuz

Başkan Turan, AK Genç ve AK Kadınlarla bir araya geldi

Başkan Turan, AK Genç ve AK Kadınlarla bir araya geldi

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, yeni oluşturulan AK Parti Kandıra Gençlik Kolları ve Kadın Kolları tarafından ilk kez düzenlenen haftalık olağan toplantılarda AK Gençler ve Ak Kadınlarla ayrı ayrı bir araya geldi.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, AK Parti Kandıra Gençlik Kolları ve Kadın kolları yönetim kurulu üyelerinin ilk kez yapılan haftalık olağan toplantılarına katıldı. Belediye Meclis Üyeleri Murat Tonguç, Bayram Küçükyılmaz, Ömer Bayrakdar, Selahattin Okan, İsmail Aysu, Sertan Kulaç, AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Yunus Emre Furuncu ve ilçe yönetim kurulu üyesi Alper Tokgöz ile birlikte AK Parti Kandıra Gençlik Kolları Başkanı Ercüment Kan ve yönetimi ile ilk kez yapılan haftalık olağan gençlik kolları toplantısında bir araya gelen Başkan Turan, '' Gençlerle yol yürümek bizleri mutlu ediyor. Geleceğimiz gençlerimize çok büyük önem veriyoruz'' dedi.

BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE YÜRÜYECEĞİZ

AK Gençlerin ardından AK Parti Kandıra Kadın kollarının ilk haftalık olağan kadın kolları toplantısına, önceki dönem AK Parti Kandıra İlçe Kadın Kolları Başkanları Fatma Yalçınkaya, Gülnur Bayram, Belediye Meclis Üyeleri Zeynep Cici Morgül, Merve Korkmaz, Nazmiye Ceylan ile birlikte katılan ve AK Parti Kandıra Kadın Kolları Başkanı  Nilgün Gürcan ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Turan, '' Beraber yol yürüdüğümüz değerli AK Kadınlarımızın bu davaya emekleri çok büyüktür. Konulan hedefler doğrultusunda birlik beraberlik içinde yürüyeceğiz. Yeni yönetiminiz hayırlı olsun ''dedi.

SAHADAKİ GÜLERYÜZÜMÜZ, GURURUMUZ

Kandıra AK Parti Gençlik Kolları ve Kadın Kolları ile ilk toplantılarında bir araya gelmekten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Turan konuyla ilgili yaptığı açıklama da, gençlik kollarımız ve kadın kollarımız bizim olmazsa olmazlarımız. Partiye dinamizm katan sahadaki güler yüzümüz, elimiz, gururumuz. Bu dönem yine birlik beraberlik içerisinde, istişarenin yoğun düzeyde olduğu bir teşkilat çalışması hedefliyoruz. Gençlik Kolları ve kadın kollarımızın yeni yönetimlerine, değerli yöneticilerine, Kandıra'mıza  hayırlı olmasını temenni ediyorum'' dedi.

Sohbet, kaynaşma tanışma ve genel istişare yapılarak gerçekleşen toplantılar çay ikramı ve hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sonlandırıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft