YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 20-12-2020 12:54

Değişmeyen lezzet Mavi Köşe’de

Kandıra Hindisi isteyenler için tek adres...

Değişmeyen lezzet Mavi Köşe’de

Değişmeyen lezzet Mavi Köşe’de

Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde, tamamen doğal ortamda ve doğal ürünlerle köy sakinlerince yetiştirilen, lezzetiyle ünlü "Kandıra hindisi" 200 liradan başlayan fiyatlarla sofralarda yerini almaya başladı.

Meralarda 8 ay boyunca mısır, fındık, buğday, ayçiçeği ve kekik gibi doğal ürünlerle yetiştirilen Kandıra hindisi, yılbaşına sayılı günler kala sofraları süslemeye başladı. Hindi yetiştiricileri, ellerindeki hayvanları yılbaşı öncesinde bitirmeyi planlıyor. Yılbaşı öncesi, yılbaşı masalarında ve sonrasında lezzeti nedeni ile tercih edilen hindi, özellikle Kandıra Mavi Köşe Lezzet Lokantası tarafından hazırlanan hindi ciğeri ve kuş üzümlü içli pilavı ile damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakıyor. Kandıra hindisi muhafazakar kesim tarafından da yılbaşı sonraları en çok tercih edilen lezzet olarak kabul ediliyor.

CORONA DÖNEMİNDE DOĞAL LEZZET

Şüphesiz Kandıra Hindisinin en lezzetlisi, içi içli pilav ile dolu ve üzeri nar gibi kızarmış hali. Yani hindi dolması. Hindi dolması sipariş edebileceğiniz en güzel ve tek mekan ise kuşkusuz Kandıra Mavi Köşe Lezzet Lokantası. Senenin belli dönemlerinde Kandıra Hindisi ve içli pilavın muhteşem lezzetini tatmak, Kandıra Hindisinin mükemmel tadına tat üstüne tat katmak ve misafirlerine bu lezzeti ikram etmek isteyenlerin en önemli uğrak yeri Mavi Köşe Lezzet Lokantası olarak karşımıza çıkıyor.

NAR GİBİ KIZARMIŞ KANDIRA HİNDİSİ SİPARİŞ HATTI

Sipariş verin alıp götürüp ailenizle yiyin. Her zaman taze, her zaman lezzetli, her zaman temiz, her zaman kaliteli, her zaman saygılı, 1991’den bu güne hizmetinizde ve her zaman bir numara Mavi Köşe Lezzet Lokantası. Farkı adında ve tadında… Tercih sizin…

Nar gibi kızarmış içli pilavlı hindi dolması sipariş hattı: 0262 551 4275

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft