YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 19-10-2020 15:21   Güncelleme : 19-10-2020 15:26

İhtiyaç sahiplerinin kışlık odunu belediyeden

200 aileye 300 ton odun

İhtiyaç sahiplerinin kışlık odunu belediyeden

İhtiyaç sahiplerinin kışlık odunu belediyeden

Kandıra Belediyesi yaklaşan kış ayı öncesi önceden belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere odun yardımı yapmak için çalışmalarına başladı.

Kandıra Belediyesi  Fen İşleri Müdürlüğü önceden belirlenen  ihtiyaç sahibi ailelere kışlık odun yardımı yapmak üzere odun  kesimine başladı. 96 Mahalle 325 mevkisi bulunan ilçede genellikle mahalle mezarlıklarındaki ağaçların budanması ve kesilmesi ile elde edilen odunlar daha önceden belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılıyor. Yaklaşık 200 aileye dağıtılması planlanan 300 ton odunu keserek yakılmaya hazır hale getiren Kandıra Belediyesi ekipleri ilerleyen günlerde bu odunları önceden belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere dağıtacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan , kış ayının yüzünü göstermeye başladığı bu günlerde eldeki imkanlar nispetinde kesimi yapılan odunları ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtmak üzere hazırlıklara başladıklarını ifade etti. Her yıl olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahibi vatandaşların üşümeden kışı atlatmaları için ellerinden geleni yapmak istediklerini ifade eden Turan, '' Fen İşleri Müdürlüğümüz aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelerimize kışlık yakacak odun yardımı yapıyoruz. Çeşitli kurumlarla ortaklaşa tespiti yapılan ihtiyaç sahipleri ve bizzat bize müracaat edip ihtiyacı olduğunu tespit ettiğimiz ailelerimize elimizdeki imkanlar nispetinde odun yardımımız kış süresince devam edecek.'' dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft