SAĞLIK
Giriş Tarihi : 14-10-2020 09:26   Güncelleme : 14-10-2020 09:38

İki yeni uzman doktor daha işbaşı yaptı

Kandıra Devlete iki yeni uzman doktor daha

İki yeni uzman doktor daha işbaşı yaptı

İki yeni uzman doktor daha işbaşı yaptı

Kandıra M Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi'nde iki yeni uzman doktor daha göreve başladı.


Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Sümeyye Kanbay Öztürk ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı Ceyda Yücel Demirkıran hasta kabulüne başladı. 1990 Malatya doğumlu olan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Sümeyye Kanbay Öztürk ilk ve ortaöğretimini Malatya’da tamamladı. Malatya yabanci dil ağırlıklı lisesinde öğrenimini dereceyle bitirdi. 2008 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. 2014 yılında eğitimini tamamladı ve Malatya Devlet Hastanesinde Pratisyen hekim olarak 2015 yılında göreve  başladı . 2020 yılında Kocaeli Üniversitesi Kadın Doğum Hastalıklarında ihtisasını tamamlayan Öztürk  Kandıra Devlet Hastanesine atandı.


Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Sümeyye Kanbay Öztürk

Yeni göğüs hastalıkları uzmanı görevine başladı
Uzman Dr. Ceyda Yücel Demirkıran ; 1990 İstanbul doğumlu, İlköğretim ve liseyi İstanbul'da tamamladı. 2008-2014 Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi 2016-2020 Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Göğüs hastalıklarında uzmanlığını aldı 2020 Ekim'de Kandıra Devlet Hastanesinde göreve başladı.

kandiralilar.com olarak tüm Kandıralılar adına Doktor Sümeyye Kanbay Öztürk ve Doktor Ceyda Yücel Demirkıran Hanım'a Kandıra'mıza hoş geldiniz diyor ve görevinde başarılar diliyoruz.

Göğüs Hastalıları Uzmanı Doktor Ceyda Yücel Demirkıran

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft