YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 31-05-2020 20:22   Güncelleme : 31-05-2020 20:31

Lokantanız yeniden hizmetinizde

Mavi Köşe Lezzet Lokantası sabah çorbası ile başlıyor

Lokantanız yeniden hizmetinizde

Lokantanız yeniden hizmetinizde

İki aydan uzun süredir paket servis ve 'siz evde oturun biz size getiririz ' şeklinde hizmet veren lokanta ve restoranlar yarından itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacak.

Corona virüs nedeni ile alınan önlemler kapsamında iki aydan uzun süredir yasaklanan lokanta ve restaurantlar 1 Haziran Pazartesi gününden itibaren yeniden işyerlerinde belli şartlar gözetilmek sureti ile müşterilerine hizmet vermeye başlıyor. Normalleşme yönünde adımlar bir bir atılırken, lokanta ve benzeri mekanların, 1 Haziran Pazartesi günü açılacağı müjdesi Tarabya'daki Huber Köşkü'nde gerçekleştirilen Kabine Toplantısı sonrasında Cumhurbaşkanımız Erdoğan tarafından açıklandı. Bu açıklamaya göre 1 Haziran itibariyle Restoran, kafe, pastahane, çay bahçeleri ve kaplıca türü işletmeler belirlenen kurallar dahilinde saat 20'ye kadar hizmet vermeye başlayacak. Eğlence ve nargile mekanları bu kapsamın dışında tutulacak.

SABAH ÇORBALARI VE ÖĞLEN YEMEKLERİ BAŞLIYOR

Alınan müjde sonrası tüm hazırlıklarını tamamlayan Kandıra’nın en seçkin lokantası Kandıra Mavi Köşe Lezzet Lokantası yarın sabah 05:00 itibari ile kapılarını müşterilerine açıyor. Sabah çorbası müdavimlerinin uzun süredir lokantada oturarak yiyemediği kelle, İşkembe, mercimek, tavuksuyu ve  ezogelin çorba çeşitleri ile coronaya meydan okuyacak. Yeni sezonda da vazgeçilemeyecek lezzetler sunacak olan Kandıranın en prestijli ve saygın yemek firması Mavi Köşe Lezzet Lokantası, masa aralarını da 1.5 m olacak şekilde ayarlayarak yeni düzene uygun hale getirdi. İşyerine uyarıcı levhaları da asan firma, çalışan personelinin hijyen ve ateş ölçümlerini de günlük olarak yaptırıyor. Arzu eden müşterilerine tek kullanımlık baharat çeşitleri de hazırlayan Mavi Köşe Lezzet Lokantası Kandıra’nın en güvenilir lokantası olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Evden çıkmaması gerekenlere yönelik 'siz evde oturun biz size getiririz ' şeklindeki sipariş usulü çalışma ise aynen eski günlerde olduğu gibi  siparişle devam edecek.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft