TÜRKİYE-DÜNYA
Giriş Tarihi : 16-03-2020 09:50

Kandıra koronaya karşı önlem alıyor

Kandıra Belediyesi dezenfekte çalışmalarını bitirdi

Kandıra koronaya karşı önlem alıyor

Kandıra koronaya karşı önlem alıyor

Dünya genelinde teyakkuza geçilen korona virüsüne karşı gereken önlemleri almak üzere harekete geçen Kandıra Belediyesi resmi kurum ve toplu kullanım alanlarında dezenfekte çalışması başlattı.

Kandıra Belediyesi, ülke genelinde alınan virüs önlemleri kapsamında ilçede temizlik çalışmaları başlattı. Ekipler insanların toplu halde kullandıkları ibadethaneler, resmi kurumlar, belediyenin tüm birimleri ve birçok yerde dezenfekte, temizleme ve ilaçlama çalışmalarını tamamladı.

Kandıra Belediyesi, ilçe halkının sağlığı açısından salgın hastalık ve bulaşıcı mikroplara karşı genel temizlik ve dezenfekte çalışması başlattı. Ekipler, camiler ve halkın ortak kullanım alanlarında da ilâçlama yaptı.

Konuyla alakalı açıklama yapan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, yaptığı açıklamada dezenfekte çalışmalarını sürekli tekrarlayacaklarını söyledi. Başkan Turan, "Kandıra belediyesi olarak toplu ibadet merkezlerimizi, resmi kurumlarımızı ve ilçe halkımızın ortak kullanım alanlarını kendi belediyemizden başlayarak toplumun yoğunca kullandığı alanları dezenfekte ediyoruz. Virüs salgınlarından etkilenmemek için tedbiri elden bırakmamalıyız. Devlet ve millet olarak birlikte el ele vererek bu sıkıntıyı da atlatacağız" diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft