SİYASET
Giriş Tarihi : 06-03-2020 14:46

Kandıra AK Parti’de patron yeniden Ölmez

Erol Ölmez ile yola devam

Kandıra AK Parti’de patron yeniden Ölmez

Kandıra AK Parti’de patron yeniden Ölmez

Kongre sürecine giren AK Parti’de merakla beklenen Kandıra ilçe başkanı adayı mevcut başkan Erol Ölmez olarak açıklandı.

İlçe başkanlığı için onlarca kişinin isminin geçtiği, yorumların ve gizli kulislerin yapıldığı Kandıra ilçe kongresinde başkan adayı olacak isim yapılan istişareler sonucu belirlendi. Kongre tarihi belirlenen AK Partide ilçe başkanlığı açıklanmayan Kandıra’da aday olarak mevcut başkan Erol Ölmez gösterildi.

14 Mart tarihinde yapılacak Kandıra ilçe kongresinde mevcut başkan Erol Ölmez yeni yönetim kurulu ile yeniden tek liste ile başkan seçilecek. Önceki dönem ilçe başkanı olmasının ardından Belediye Başkanı Adnan Turan’a destek olarak seçimlerde AK Parti adayının kazanmasına katkı sağlayan Ölmez, bir dönem daha ilçe başkanı olarak AK partide patron koltuğuna oturan isim olacak.

Ak Part Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş açıklanan başkanlara başarılar dilerken, Kandıra ilçe başkanı Ölmez’de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ‘’ Genel merkezimizin tensipleri ve il başkanımızın takdirleri ile 14 Mart 2020 Cumartesi günü yapılacak Kandıra ilçe kongresinde tekrar ilçe başkanlığına aday gösterildim. İnandığımız yolda Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ ın emrinde Kandıra için yürümeye devam edeceğiz inşaallah. Allah yar ve yardımcımız olsun’’ dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft