YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 18-02-2020 19:53

Ak Parti Kandıra teşkilatından depremzedelere yardım

Kandıra AK partiden Elazığa nakit yardım

Ak Parti Kandıra teşkilatından depremzedelere yardım

Ak Parti Kandıra teşkilatından depremzedelere yardım

Ak Parti Kandıra İlçe Başkanlığı Elazığ depreminde zarar gören depremzedeler için Ziraat Bankası Kandıra Şubesi aracılığıyla deprem bölgesine yardımlarını gönderildi.

Merkez üssü Elazığ Sivrice olan 6,8 büyüklüğündeki depremde, depremzedelerin yaraları hükümetin büyük desteği ile sarılırken, ülkenin her köşesinden Elazığ ve Malatya için yardım kampanyası düzenleniyor. Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın grup toplantısında yaptığı çağrı üzerine Ak Parti Teşkilatları tarafından yardımlar deprem bölgesine ulaştırılıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına kayıtsız kalmayan Ak Parti Teşkilatları İl Başkanı Mehmet Ellibeş başkanlığında, tüm ilçelerde aynı saatte Ziraat Bankası aracılığıyla bağışlarını gönderdiler.

Ak Parti Kandıra İlçe Teşkilatı da tüm ilçelerle birlikte bağışını Malatya ve Elazığ bölgesindeki depremzedelere gönderdi.  Ziraat Bankası Kandıra Şubesi önünde Teşkilat mensupları tarafından toplanan yardımlar Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer Bayrakdar, Kadın Kolları Başkanı Gülnur Bayram, Meclis üyeleri Sertan Kulaç ve Nazmiye Ceylan, mahalle başkanları ve teşkilat yöneticilerinin katılımıyla deprem bölgesine destek oldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft