SİYASET
Giriş Tarihi : 18-02-2020 19:33

Kandırada uyum var

Uyum içinde çalışıyoruz

Kandırada uyum var

BAŞKAN TURAN, “UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ”

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Cumhur İttifakı’nın yerel dinamiklerinden biri olan MHP yöneticileri ve meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya, MHP İlçe Başkanı Ahmet Uğur ve yönetimi, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Alper Tokgöz ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Karşılıklı fikir alışverişi ve değerlendirilmelerde bulunulan toplantıda konuşan Belediye Başkanı Adnan Turan, Cumhur İttifakı’nın milletin bekası için en önemli yol haritası olduğunu belirtirken, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin gösterdikleri doğrultuda ilerlediklerini, Ak Parti ve MHP teşkilatları ile birlikte uyum içerisinde çalıştıklarını ifade etti.

Başkan Turan; “Seçim öncesinde olduğu gibi sonrasında da hep birlikte, milletimizin ve devletimizin hayrına olan çalışmalar yürüttük. Bundan sonra da oluşan bu birlik ve beraberlik ortamını, gönül birlikteliği halinde sürdüreceğiz. Amacımız güzel Kandıra’mızı getirdiğimiz noktadan daha da ileriye taşımaktır.” dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft