EĞİTİM
Giriş Tarihi : 05-01-2020 14:01   Güncelleme : 05-01-2020 14:06

Eğitimcilerden Başkan Turana ziyaret

Kandıra Havva Yıldız Yolcu Akademi Lise yöneticileri...

Eğitimcilerden Başkan Turana ziyaret

Eğitimcilerden Başkan Turana ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kandıra Havva Yıldız Yolcu Akademi Lise yöneticileri ve eğitimcileri, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ı makamında ziyaret etti.
Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ı, makamında ziyaret eden, Kandıra Havva Yıldız Yolcu Akademi Lise eğitimcileri yapılan çalışmalar ve eğitim döneminde planlanan hedefler hakkında bilgi verirken, amaçlarının, öğrencileri milli manevi duygularına bağlı bireyler olarak yetiştirmek olduğuna, eğitimin çağdaş ve modern haliyle sunulması gerektiğine ve bu şekilde akademik başarının elde edilebileceğine değindi.

Eğitim faaliyetleriyle ilgili konulara ağırlık verilen ziyarette Başkan Turan’a, Psikolojik Danışman Sefa Budak, Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni Mehtap Er Yılmaz, Fizik Eğitmeni Kübra Kürek, İdari Büro Personeli Şulenur Uçar, Spor Eğitim Uzmanları Ahmet Can ve Seda Taşoğlu, Danışma Güler Öztürk, Hizmetli Görevlileri Yasemin Ay ve Birol Karagöz konuk oldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, "Bölgemizde eğitime yaptıkları katkıdan dolayı öncelikle Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a teşekkür etmek isterim. Eğitime yapılan yatırım ülkemizin geleceğine yapılan yatırımdır. Ülkesine ve milletine hayırlı bireyler yetiştiren sizlerin her zaman yanındayız. Belediyemiz olarak da eğitime olan katkılarımız artarak devam edecektir. " dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft