POLİS-ADLİYE
Giriş Tarihi : 30-12-2019 11:59

Gözü gibi baktı çaldılar

Gözü gibi baktı çalıp kaçtılar

Gözü gibi baktı çaldılar

Gözü gibi baktı çaldılar

Organik yumurta yemek için beslediği ve gözü gibi baktığı tavukları çalındı.

Kandıra Akdurak Mahallesi Küme Evler mevkiinde ikamet eden N. Y’ye ait kümeste bulunan 14 tavuk çalındı. Alınan bilgilere göre gece saatlerinde gerçekleşen hırsızlık olayında kümeste bulunan 15 tavuk 1 ördekten 14’ü çalındı. Hırsızlardan geriye kümeste 1 ördek 1 tavuk ve birkaç yumurta kaldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan N. Y. Doğal yumurta yemek amacıyla evinin bahçesine küçük bir kümes yaptığı ve gezen tavuk olarak adlandırılan 15 tavuğu alarak burada beslediğini aktardı. Doğal yumurtanın lezzet ve sağlık açısından önemli olduğunu ifade eden N.Y, ‘’ Mısır, buğday, arpa ve gezerek topladıkları organik ürünlerle beslediğim tavuklarıma gözüm gibi bakıyordum. Sabah saldığım tavuklarımı, akşam üzeri yemlerini verip kapatıyordum. Gece sabaha karşı yağmurlu havada kümesin kapısı açılarak tavuklarımın hepsi çalınmış. Birkaç yumurtadan başka bir şey kalmamış’’ dedi.

Hemen ilçe Emniyet Müdürlüğüne haber verdiklerini ifade eden N. Y., ‘’Polis arkadaşlar geldi sağolsunlar inceledi ve gittiler. Bu bölgede sık sık bu tarz hırsızlık olayları yaşanıyor fakat çözüm bulamıyoruz. Polis dahil hepimizin eli kolu bağlı. Suç var delil bulunamıyor zanlılara ulaşmak zorlaşıyor. Kamera sistemi kurulabilse aslında buralarda hırsızlık olayları azalacak. Fakat nereye hangi yere kamera koyacaksın. Biz küme evler sakinleri olarak bu duruma bir an önce kalıcı bir çözüm bulunmasını ve bu bölgenin ıslahını istiyoruz’’ diyerek  bir an evvel hırsızların yakalanmasını istedi.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft