SİYASET
Giriş Tarihi : 16-12-2019 09:41

Başkandan geçmişe özel değer

Başkan Turan önceki dönem meclis üyelerini ağırladı

Başkandan geçmişe özel değer

Başkandan geçmişe özel değer

Başkan Turan önceki dönem meclis üyelerini ağırladı

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, 2009-2019 yılları arasında görev yapmış Belediye Meclis Üyeleriyle bir araya geldi.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, 2009-2019 yılları arasında belediye meclis üyeliği yapmış isimlerle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu. Misafirleriyle tek tek ilgilenen Turan, samimi bir ortamda gerçekleştirilen programda bu tarz programların zaman zaman yapılacağını ifade etti.

Gönül Belediyeciliği anlayışı ile Gönül Teşkilatçılığına da önem verildiğini vurgulayan ve davamıza hizmet vermiş teşkilat mensuplarımız ile istişarelerde bulunmaya özel önem veriyoruz hatırlatması yapan Turan, ‘’ 2009-2019 yılları arasında Kandıra’mıza hizmet etmiş siz değerli Belediye Meclis üyelerimizin katkılarıyla Kandıra’mıza hizmet etmek istiyoruz. Bu programı tertip ederek sizlerin de fikirlerini almak istedik. Sizlerle istişare etmek istedik. Bu toplantılarımızı sık sık yapacağız inşallah, sizlerin önerileriniz bizim için çok önemlidir” dedi.


Meclis üyeleri Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın bu davetine çok memnun olduklarını dile getirdi. Toplantı hatıra fotoğrafı çekilerek son buldu.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft