SİYASET
Giriş Tarihi : 03-12-2019 14:09

Ak Parti Kandıra Delegelerini Belirliyor

AK Parti yoğun katılım istiyor

Ak Parti Kandıra Delegelerini Belirliyor

Ak Parti Kandıra Delegelerini Belirliyor

AK Parti Kandıra İlçe teşkilatının delegeleri belirleyeceği gün ve saati basın açıklaması ile kamuoyuna duyuran ilçe başkanı Erol Ölmez, delege seçimlerine yoğun katılım istediklerini ifade etti.

Ak Parti Kandıra ilçe başkanı Erol Ölmez, ilçe binasında basın mensupları ile bir araya gelerek Çarşamba günü yapılacak olan delege seçimlerine tüm üyeleri davet etti ve delege seçimlerinin önemine değindi. Gençlik Kolları, kadın kolları ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Ölmez, yaptığı açıklamada delege komisyonu  gerekli hazırlıkları tamamladığını ifade ederken, ‘’ Allah izin verirse 4 Aralık Çarşamba günü saat 10:00 ila 17:00 saatleri arasında İlçemizin 96 mahallesinden 400 delegeyi belirlemek için 9 bin 750 üyemiz sandık başına gidecek’’ dedi.

1Ekim 2019 itibari ile kayıtlı olan üye sayılarının 9 bin 750 olduğunu ve bu tarih itibari ile tüm kayıtlı üyelerin aday olma hakkına sahip olduğunu ifade eden Ölmez, ‘’ Delege seçimleri ilçe binamızda olacak. Teşkilatımızın tüm kademeleri katılacak. Mahalle başkanlarımızdan istişare kurullarımızdan yönetim kurullarımızda bir delege çalışması yaptık herksin özgür iradesi ile baskı yapmadan genel merkezimizin belirlediği kriterler çerçevesinde bir çalışma yaptık. Önerebileceğimiz arkadaşlarımızı önerdik. Bu gün itibari ile mesaj sistemi tanıtım medya ve teşkilat başkanlığımız aracılığıyla duyurularımızı yaptık. İnşallah hayırlısı olur. Uzlaşı ve istişare içerisinde en güzel listenin çıkacağına ve 2020 yılında yapılacak  kongremizde partimizde en iyi şekilde temsil edilecek kurulların oluşacağına hiç bir şüphemiz yok. Tüm üyelerimiz oy kullanamaya davet ediyoruz’’ dedi.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft