YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 22-10-2019 09:55

Sağlıklı Yaşam Yürüyüşleri Devam Edecek

“Rahat Bir Nefes İçin Harekete Geçin’’ sloganı...

Sağlıklı Yaşam Yürüyüşleri Devam Edecek

Sağlıklı Yaşam Yürüyüşleri Devam Edecek

Kandıra Belediyesi ve Kandıra İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından “Rahat Bir Nefes İçin Harekete Geçin’’ sloganı ile düzenlenen yürüyüş programı Baba Tepesi Akçakoca Yürüyüş Parkurunda gerçekleşti.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın ev sahipliğinde düzenlenen sağlıklı yaşam yürüyüşüne, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney, İlçe Sağlık Müdürü Damla Tosun, M. Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent Uysal, İSU Kandıra Şube Müdürü Hakan Kocatürk, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Dursun, Babaköy Mahalle Muhtarı Bilal Yüce, Pınardüzü Mahalle Muhtarımız Hasan Kangal, İzmit Doğa Sporları Kulübü, sağlık personelleri, meclis üyeleri, birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Yürüyüş Baba Tepesinden başlayarak Kerpe Ömerağzı Piknik alanında son buldu.

Günlük yaşamınıza yerleştireceğiniz düzenli ve tempolu yürüyüş, her yerde, her yaşta ve her zaman yapılabilecek bir spordur diyen Başkan Turan, “Günümüzün en büyük sağlık problemlerinden biri olan obezitenin önüne geçmek için yürüyüş olmazsa olmaz aktiviteler arasında yer alıyor. İş hayatının getirdiği stresten uzaklaştıran doğa yürüyüşlerini önemsiyoruz.”dedi.

Sağlıklı bir hayat için günde en az 35 dakika yürüyüş yapmanın çok büyük önem taşıdığını vurgulamak üzere yaptığımız yürüyüşlerimiz sürecek diyen Başkan Turan, motivasyonu arttıracak birlik beraberliği pekiştirecek yürüyüş programlarının süreceğini belirtti.

Yürüyüş finalinde, Kandıra Belediyesi tarafından katılımcılara kahvaltılık ikramlar yapılırken, etkinlik fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft