YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 22-10-2019 09:29

Kandıra’da Muhtarlar Günü Kutlandı

96 muhtara kutlama

Kandıra’da Muhtarlar Günü Kutlandı

Kandıra’da Muhtarlar Günü Kutlandı

Kandıra’da 19 Ekim Muhtarlar Günü çeşitli etkinliklerle kulandı. Kutlamalar Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile başladı.

Kandıra Hükümet Konağı önünde gerçekleştirilen törene tüm mahalle muhtarlarının yanı sıra Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Karakoç, Türkiye Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Satılmış ve Kandıra Muhtarlar Derneği Başkanı Musa Yener katıldı.

Atatürk Anıtına Çelenk Sunma programı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Türkiye Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Satılmış ve Kandıra Muhtarlar Derneği Başkanı Musa Yener’in Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile son buldu.

Kandıra muhtarları 19 Ekim Muhtarlar günü kutlama etkinlikleri kapsamında daha sonra kendileri için düzenlenen programda yeniden bir araya geldiler.

Kandıra Belediyesi Namazgah Kültür Merkezinde, gerçekleştirilen organizasyonda Muhtarlar ile tek tek tokalaşarak, istişarelerde bulunan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan; “İlçemizi birlikte yönetmekten onur duyduğum muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar gününü kutluyorum. Halkımıza hizmet etme gayesinde muhtarlarımızla daima birlikte hareket etme düşüncemiz bundan önceki süreçte olduğu gibi bundan sonra da devam edecek. Muhtarlarımızla sık sık bir araya gelerek istişare toplantılarımıza devam edeceğiz.’’ dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft