YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 18-10-2019 13:24

Amatör Spor Kulüpleri Haftası Coşkuyla Kutlandı

Kandıra Belediyesi ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü'nün ev ...

Amatör Spor Kulüpleri Haftası Coşkuyla Kutlandı

Amatör Spor Kulüpleri Haftası Coşkuyla Kutlandı

Kandıra Belediyesi ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü'nün ev sahipliğinde 07-13 Ekim tarihleri arasında Amatör Spor Haftası etkinlikleri düzenlendi.
Halkın, düzenli fiziksel aktivite alışkanlığına özendirilmesi ve yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinlikleri, Yavuz Sonat Güzel Kapalı Spor Salonunda yürüyüş ile başladı. Etkinlik, daha sonra Hükümet Konağı ve Belediye Çay Bahçesinde toplu fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

Amatör Spor Haftası kapsamında düzenlenen programa Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Şube Müdürü Engin Yaşar, Kandıra Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ercan Güneş, Kandıra Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan, İlçe Nüfus Müdürü Dursun Kaya Bıyıkçı, İSU Kandıra Şube Müdürü Hakan Kocatürk, Kulüp Başkanları, antrenörler, sporcular ve vatandaşlar katıldı.

Sağlıklı ve başarılı bireyleri yetiştirmek için çalıştıklarını ifade eden Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar; “Sporda birlik ve dayanışmanın tesisi ve sportif hareketliliğin sağlanması adına çalışmalarımız devam etmektedir. Kandıra’da Belediye Başkanımız Sayın Adnan Turan ile spor alanında uyumu yakaladık. Başkanımız kendisi spor camiasından geldiğinden bize her konuda destek oluyor.” ifadelerini kullandı.

Amatör spor kulüplerinin her türlü desteği hak ettiğini vurgulayan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ise, “Tüm sporcularımızın ve eğitmenlerimizin Amatör Spor Haftası kutlu olsun. Gencecik sporcularımızı burada görmek çok güzel. Tüm veliler çocuklarını bir spor dalıyla ilgilenmeleri için teşvik ederek öğrencileri kötü alışkanlıklardan uzak tutabilir, kendine güvenen, başarılı bireyler olarak hayatlarını devam ettirmelerine yardımcı olabilirler. Kandıra Belediyesi olarak bizler de hem ailelere hem çocuklarımıza destek sözü veriyoruz. İlçe Spor Müdürlüğümüz ile birlikte her türlü desteği vererek sporcularımızın başarısında pay sahibi olmayı istiyoruz" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft