Advert Advert
Advert Advert
Advert

Vatandaş yolunu geri istiyor

Kandıra Sarısu'da kapatılan mevziler yolu vatandaşın tepkisine neden oluyor

Vatandaş yolunu geri istiyor
Bu içerik 10212 kez okundu.
Advert
Vatandaş Yolunu Geri İstiyor
Kandıra Sarısu mevziler mevkiine araç ve yaya girişini sağlayan yolun kepçe ile kazılarak trafiğe kapatılması vatandaşların tepkisine neden oluyor.
 
 
Yıllardan bu yana vatandaşlar tarafından kullanılmakta olan Sarısu mevziler giriş yolu kim olduğu geçtiğimiz günlerde kimin yaptığı belli olmayan bir çukur kazılmasıyla trafiğe kapatıldı. Mevziler mevkiine geçmek, piknik yapmak ve hava almak isteyen tatilcilerin araçlarını ve eşyalarının aşağıda bırakmak zorunda kalmaları tepkilere neden oluyor. Yapılan yol kapama uygulaması ile ilgili ortaya atılan iddialar ise sinirlerin gerilmesine neden oluyor. İddialara göre Marmara Üniversitesi Doğa Bilimleri ve Su Ürünleri araştırma merkezi yetkilileri, Kocaeli Valiliği tarafından kayalık alanlarda denize girilmesini yasaklayan genelgenin ardından, vatandaş girişlerini engellemek amacıyla bu yolu kazdırarak trafiğe kapamış.
 
 
BİZDEN İLETMESİ
İddialar ne kadar doğru bilinmez fakat yılardır köylülerin kullandığı, tatilcilerin araçları ile rahat rahat çıktıkları yolun trafiğe kapatılması ne gerekçe ile olursa olsun vatandaşların tepkisine neden oluyor. Ve vatandaş haksız olarak genelgeye dayandırılan yol kapama olayının bir an önce sonlandırılması, yolun trafiğe açılması için yetkililerin harekete geçmesini istiyor. Bizden iletmesi…
kandıra sarısu mevziler marmara üniversitesi su ürünleri araştırma genelge
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
AK Parti 65. Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi gerçekleştirildi
AK Parti 65. Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi gerçekleştirildi
Üç genç son anda vatandaşlar tarafından kurtarıldı
Üç genç son anda vatandaşlar tarafından kurtarıldı