YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 18-10-2019 13:20

Başkandan KYK'ya ziyaret

Başkan Turan Kyk Öğrenci Yurdunu Ziyaret Etti

Başkandan KYK'ya ziyaret

Başkan Turan Kyk Öğrenci Yurdunu Ziyaret Etti

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu öğrencilerini ziyaret etti. Öğrenci Yurdu’nu ziyaret eden Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Yurt Müdürü Gülten Gökçe’den öğrenci yurdu hakkında bilgi aldı.

Ziyarette yurt binasını gezen ve yurtta kalan öğrencilerle sohbet eden Başkan Turan, Kandıra Belediyesi olarak öğrenci yurdunun birçok ihtiyaçlarının giderilmesinde yardımcı olduklarını ve bundan sonrada yurdun ilçe adına öğrencilere en iyi hizmeti vermesi noktasında her zaman yardımcı olacaklarını belirtti.
Bizlere yükümüzü paylaşacak vizyon sahibi gençler gerekli diyen Başkan Turan, “Biz yerel yönetimler olarak ilçemize misafir olarak gelen öğrencilerimizin tüm sorunları ile yakından ilgilenmek için gereken hassasiyetimizi gösteriyoruz. Onların rahat ve güvenli bir yerde kalmasını sağlamak için yurt müdürlüğümüz ile sürekli olarak irtibat halindeyiz ve böyle devam edecek. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin en iyi şartlarda barınmasını sağlamak ve onların topluma faydalı bireyler olarak yetişmesini sağlamak toplum olarak bizler için bir görevdir." dedi.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, kız öğrencilerin yurtla ilgili öneri ve ihtiyaçlarını dinlerken isteklerinin en kısa zamanda yerine getirileceğini söyledi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft