YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 26-08-2019 21:33

Başkan Turan’dan Kandıra Karpuzu İkramı

Kandıra karpuzuna başkandan anlamlı tanıtım

Başkan Turan’dan Kandıra Karpuzu İkramı

Başkan Turan’dan Kandıra Karpuzu İkramı

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ağustos ayı meclis oturumunda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri ve daire amirlerine meşhur Kandıra karpuzu ikram etti.

Kandıra’nın lezzetleri arasında yerini alan Kandıra karpuzunun ünü tüm Kocaeli’yi sardı. İlçenin tanıtılmasına önem veren Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ağustos ayı meclis oturumunda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri ve daire amirlerine 265 adet Kandıra karpuzu ikram etti. Başkan Adnan Turan, “İlçemizin bin bir çeşitte lezzetli ürünleri mevcut. Belediye Başkanı olarak ilçemizi tanıtmayı önemsiyoruz. Vatandaşlarımızın alın teriyle kendi bahçelerinde yetiştirdikleri Kandıra karpuzumuzun lezzeti tüm Kocaeliler tarafından biliniyor. Her Çarşamba kurulan köylü pazarımız olarak bilenen ve doğal şartlarda Kandıralı çiftçilerin emekleriyle yetiştirilen çeşit çeşit ürünlerin lezzetleri tüm misafirlerimiz tarafından beğeniliyor ve bu da bizleri onurlandırıyor” dedi.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın Kandıra karpuzu ikramından memnun olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri ve daire amirleri Başkan Adnan Turan’a nazik ikramlarından dolayı teşekkür etti. Kandıra yoğurdunun lezzetini bildiklerini ifade eden Belediye Başkanları, meclis üyeleri, daire amirleri bu lezzete bir de Kandıra karpuzunu ekledi.

“Kandıra’mızın bereketli topraklarında yetişen karpuzumuz başta olmak üzere tüm ürünlerimiz ilçemize gelerek lezzetlerimizden tadan misafirlerimizi kendine hayran bırakıyor” diye konuşan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra’nın tanıtımını sürdürecek çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft