YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-08-2019 11:05   Güncelleme : 02-08-2019 11:21

Başkan Turan Başkanları misafir etti

Kocaelinin başkanları Kandırada

Başkan Turan Başkanları misafir etti

Başkan Turan Başkanları misafir etti

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş öncülüğünde, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ve belediye başkanlarını Kandıra Namazgah Kültür Merkezinde misafir etti.

Periyodik aralıklarla yapılan koordinasyon toplantısına katılan konuk belediye başkanları, ilçelerinde yaptıkları çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu. Belediye başkanları daha sonra Namazgah Tema Park, Mesire Alanını ve Kültür Merkezini gezdi.

Toplantıya Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Gebze Belediye Başkanı ZinnurBüyükgöz,Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Körfez Belediye Başkanı Şener Şöğüt, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün,Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer, Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman ve Ak Parti İl Başkan Yardımcısı İbrahim Elgin katıldı.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, periyodik olarak gerçekleştirdikleri istişare toplantıları ile fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi. İl Başkanı, Büyükşehir Belediye Başkanı ve Meslektaşlarına katılımlarından dolayı teşekkür eden Başkan Turan, Kandıra’da yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft