YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-07-2019 14:36

Başkan Turan, Muhtarlarımızla Uyum İçerisindeyiz

Fikri Işık Kandıra ziyaret

Başkan Turan, Muhtarlarımızla Uyum İçerisindeyiz

Başkan Turan, Muhtarlarımızla Uyum İçerisindeyiz

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, önceki dönem Başbakan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili olan Fikri Işık’la birlikte Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şubesine ziyarette bulundu.

Gerçekleştirilen ziyarette mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın yanı sıra Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, İlçe Başkanı Erol Ölmez, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Lütfi Efil mahalle muhtarları ile istişarelerde bulunarak, birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Demokrasinin temel zemininin mahalleler olduğunu vurgulayan Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, “Mahallerin sorunlarını en iyi bilen muhtarlarımız bizim için çok önemli. Kandıra ziyaretlerimizde muhtarlarımızla bir araya gelerek istişare yapma fırsatı yakaladık” şeklinde konuştu.

96 mahallesi bulunan Kandıra’nın hizmetlerle anılan bir ilçe olmasını hedeflediklerini vurgulayan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan,  mahalle muhtarlarımız ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Mahallelerimizi sık sık ziyaret ediyor, hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını yerinde tespit ediyor ve gerekli çalışmaları muhtarlarımız ile istişare ederek başlatıyoruz. dedi.

Milletvekili Işık, Başkan Turan ve beraberindeki heyet, Türkiye Muhtarlar Derneğine yaptığı ziyaretin ardından ilçe merkezindeki esnafları ziyaret ederek esnafa bereketli bol kazançlar dilediler.

.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft