YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 16-07-2019 10:28

15 Temmuz yıl dönümüne özel program

Kandıra'da 15 Temmuz programında şehitler rahmetle anıldı

15 Temmuz yıl dönümüne özel program

15 Temmuz yıldönümüne özel program

Vatan için şehadet şerbetini içen tüm şehitlerimiz ve özellikle 15 Temmuz Darbe kalkışması sonucu şehit olan kahramanlarımız 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü onuruna düzenlenen programda dualarla yad edildi.

15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü nedeni ile Kandıra Kaymakamlığı ve Kandıra Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen özel programda tüm şehitler rahmet ve minnetle yad edilirken, vatanın birlik ve beraberliği ve selameti için dualar edildi. Kandıra Belediyesi Şehri Teras Kafe’de düzenlenen programa Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, siyasi parti temsilcileri, kurum yöneticileri, muhtarlar ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Geceyle ilgili açıklama yapan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, ‘’Kandıra Kaymakamımız Mehmet Ünal, İlçe Protokolümüz ve hemşehrilerimizin katılımlarıyla 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Gününde tek yürek olarak demokrasi nöbetindeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da her zaman belirttiği gibi biz de "Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan ve Tek Devlet" diyoruz.’’ Dedi.

Programda ekrandan izlenen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşması sırasında Kandıra CHP grubu programı terk etti.

Kuran tilaveti, ilahiler ve günün anlam ve önemine binaen yapılan konuşmalar, okunan şiir ve kasidelerin ardından şehitlere dua edilmesinin ardından program sonlandırıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft