YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 12-07-2019 15:04   Güncelleme : 12-07-2019 15:07

Başkan Turan, Kandıranın Geleceği İçin Ankarada

Turan,turizm ve turizm faaliyetleri alt yapısını canlandırmak adına Ankara yollarında

Başkan Turan, Kandıranın Geleceği İçin Ankarada

Başkan Turan, Kandıranın Geleceği İçin Ankarada

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra’yı tarih, kültür ve doğa turizminde marka şehir yapma yolunda hızla devam ettiği çalışmalar kapsamında geçtiğimiz hafta Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret ederek, ilçedeki Turizm ve Turizm faaliyetleri alt yapısını canlandırmak adına görüşme gerçekleştirmişti.

Bu hafta da Ankara temaslarına devam eden Başkan Adnan Turan, Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ile birlikte, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti. Kandıra’ya kazandırılması planlanan çalışmaları değerlendirmek adına yaptığı Ankara Temaslarında Başkan Turan, Marmara bölgesinin parlayan yıldızı haline gelen Kandıra’mız için çalışmalarımızı arttırdık. Rabbim nasip ederse Kandıra’mıza kalıcı eserler kazandırmak adına 7/24 demeden çalışıyor, ilçemizde gönül belediyeciliği düsturuyla hemşehrilerimizin gönüllerine taht kurmayı hedefliyoruz şeklinde konuştu.

Kandıra’nın gelişmesi adına tüm imkanlarıyla çalışan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a Kandıra’nın meşhur Manda Yoğurdu ve Kandıra Bezini takdim etti.

Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Bakan Kurum ile yaptığı görüşmenin ardından Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdür Yardımcıları Yunus Aluç ve Kemalettin Sakin ile bir araya geldi. Görüşmede ilçedeki hazine arazileri üzerinden değerlendirmeler yapılırken, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Kandıra Belediyesi arasında yürütülen ve yürütülecek projeler değerlendirildi.

Kandıra’da turizmin gelişmesi ve ilçemizi her alanda kalkınmasını sağlamak adına eksiklerin giderilmesi ve daha yaşanabilir bir Kandıra oluşturmak için çalışıyoruz diyen Başkan Adnan Turan, Kandıra Belediyemizin önümüzdeki dönemde hayata geçireceği çeşitli projelere ilişkin Ankara'da temaslarda bulunduk. İlçemiz için oldukça verimli bir ziyaret oldu. İlçemize yeni projeler kazandırmak adına gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Kandıralı vatandaşlarımızın yaşamaktan mutluluk ve gurur duyacakları bir şehir oluşturacağız." dedi.
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft