YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-07-2019 14:23   Güncelleme : 10-07-2019 14:28

Ellibeş, Kandıra’da Gönül Belediyeciliği Düsturu Uygulanıyor

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş Kandıradaydı

Ellibeş, Kandıra’da Gönül Belediyeciliği Düsturu Uygulanıyor

Ellibeş, Kandıra’da Gönül Belediyeciliği Düsturu Uygulanıyor

Kandırada bir dizi ziyaret gerçekleştiren AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, AK partili kadroların gönül belediyeciliği düsturu ile hareket ettiklerini ifade etti.

Kandıra’ya bir dizi ziyaretler için gelen Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Sivil, Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Ahmet Sönmez, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Ersin Küçükateş, İlçe Başkanı Erol Ölmez ve İlçe yöneticileri ile birlikte Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şubesine ziyaret eden Başkan Adnan Turan, 96 mahalle muhtarımızla büyük bir kadroya sahip oluşumuz, Kandıra’mıza birlik ve beraberlik anlamında artı değer katıyor dedi.

Kandıra’da birlik ve beraberlik anlamında güçlü bir yapı ve kadroya sahip olduğunu dile getiren Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, her ortamda hemşehrileri ile bir araya gelerek kurumlar arası iletişimlerini her fırsatta güçlendiriyor.

Türkiye Muhtarlar Derneği ziyareti sonrası, İlçe Kaymakamı Mehmet Ünal’ı makamında ziyaret eden heyet,  Kandıra’da yapılan çalışmalar ile alakalı bilgiler aldılar.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gönül Belediyeciliği düsturunu Kandıra ilçesinde uygulandığının altını çizen İl Başkanı Mehmet Ellibeş, daha sonra Kandıra Belediyesine gelerek Başkan Turan’ı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Turan,’’ Mehmet Başkanımıza yeni görevinden tekrardan başarılar diliyorum. Gölcük Belediye Başkanı olduğu dönemde bir çok çalışmalara imza atmıştık. Kocaeli teşkilatlarımız Mehmet Başkanımız ve yönetimi ile çıtasını daha da yukarıya çıkaracağından şüphemiz yok’’ dedi.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş de, Kandıra’nın Başkan Turan ile büyük yatırım hamlelerinin gerçekleştiği bir şehir haline geleceğine yürekten inandığını belirterek bu çalışmalara da yönetim ve yürütme kurulu olarak her türlü desteği vereceklerini ifade etti. Ellibeş, Başkan Turan’a belediye başkanlığı görevinde üstün başarı dilemesiyle ziyaret sona erdi.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft