YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-07-2019 11:21

Başkan Turan hep yanınızda

Başkan TUran tüm özel etkinlik ve günlerde ilçe sakinlerinin yanında

Başkan Turan hep yanınızda

Başkan Turan hep yanınızda

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın hafta içi ve sonu ayrımı yapmadan düğün dernek, sünnet vs gibi tüm özel etkinlik ve günlerde ilçe sakinlerinin yanında olmaya çalışıyor.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, hafta sonu düğün ve sünnet cemiyetlerine katılarak ilçe sakinleriyle bir araya geldi. Cumartesi gününe Pelitpınarı Işıklar mahalle sakinlerinden Vasfiye ve Mesut Cantimor çiftinin evlatları Baran Aras’ın sünnet cemiyetine katılarak başladı. Daha sonra Belediye personellerinden Kadir Güzel ve Zeynep Aksoy çiftimizin nikah akdini gerçekleştiren Başkan Turan genç çiftelere mutluluklar diledi. Hediyeli mahallesinden Muhlise ile Kemal Genç çiftimizin evlatları Ömer’in sünnet cemiyetine katılan Başkan Turan, daha sonra Balcı Mahalle Muhtarı Şükrü Özdil'in Kızı Emine ile Gürkan Acar çiftinin düğün cemiyetine katılarak çifte mutluluklar diledi.

Başkan Turan, Pazar gününe ise Kaymaz Erikli Mahallesinde 9’ncu düzenlenen Ahde Vefa programında mahalle muhtarları ve hemşehrileri ile bir araya gelerek, ilçede başlatılan çalışmaları ve projeleri anlattı. Selimköy Çavuşlar Mahallesinden Türkan Narman ve Yunus Akbalık çiftimizin düğün cemiyetine katılarak mutluluklar dileyen Başkan Turan, Belediye personellerinden Volkan Akgül ve Gülcan Akgül çiftinin evlatları Mustafa Enes'in, İlçe esnaflarından Önder Günay ve Arzu Günay çiftinin evlatları Ömer'in, Berra ve Yasin Önen çiftinin evlatları Ömer Başar'ın adamlığa ilk adımı attığı Sünnet Cemiyetine katıldı.

Daha sonra Fahri ile Merve Güler çiftinin nikah merasiminde, nikah akdini Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın gerçekleştirdiği ve nikaha şahitlik eden Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ile Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan genç çifte mutluluklar diledi. Turan, Pazar günü mesaisini Elif ile Zafer Uslu çiftinin düğün töreniyle noktaladı.

 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft