YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 06-06-2019 10:44   Güncelleme : 06-06-2019 10:49

Kent Bayramlaşması bu yıl daha bir coşkuluydu

Kandıra'da coşkulu bayramlaşma

Kent Bayramlaşması bu yıl daha bir coşkuluydu

Kent Bayramlaşması bu yıl daha bir coşkuluydu

Kandıra Belediyesi ve Kandıra Kaymakamlığı tarafından ortak düzenlenen Kent Bayramlaşması bu yıl bir başka coşku ve kalabalık katılımla kutlandı.

Kandıra Belediyesi Teras Kafe Çay Bakhçesinde düzenlenene programa Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Ak Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Garnizon Komutanı Piyade Yarbay Ali Akkaya, Kandıra Ak Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez, Kent Konseyi Başkanı Erdoğan Günay, Eski Sağlık Bakanı Kazım Dinç ve çok sayıda vatandaş katıldı. Belediye personeli tarafından girişte karşılanan katılımcılar uzun kuyruklar oluşturdu. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, halk bayramlaşmasına katılarak vatandaşlarla bayramlaştı.

Hemşehrileri ile sohbette bulunan Başkan Turan, bu güzel bayram gününde hepimiz birlik ve beraberlik içinde kardeşçe yaşamalı, bu mübarek bayramlarımızın anlamını kavramalıyız dedi.Bayramlarımız yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı, sevgi ve saygı ikliminin hâkim olduğu müstesna günlerdir diyen Kandıra Belediye Başkanı, Adnan Turan, tek tek masaları dolaşarak kent bayramlaşmasına katılan STK Temsilcileri, Dernek Başkanları, Kurum Müdürleri ve çok sayıda vatandaş ile bayramlaşarak hasbihal etti.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan; “11 ayın sultanı Ramazan’ı geri bıraktık. Ramazan Bayramı’nın milletimize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayır, huzur ve mutluluklar getirmesini niyaz ediyorum. Ülkemizin ve İslam aleminin üzerine oynanan oyunları görüyoruz. Ama burada olduğu gibi milletçe bir olduğumuz zaman, asla ve asla bu oyunlara boyun eğmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.Kandıra Belediyesi çay bahçesindeki kent bayramlaşmasının ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığına bayram ziyaretinden bulunan Başkan Adnan Turan, başta Kandıra halkımız olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum, dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft