YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 03-06-2019 18:20

Başkan Turan'dan Ramazan Bayramı Tebriği

Başkan Kandıralıların bayramını tebrik etti

Başkan Turan'dan Ramazan Bayramı Tebriği

Başkan Turan'dan Ramazan Tebriği

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda büyük bir manevi huzurla Ramazan-ı Şerif ayını geride bırakıldığını belirterek, bütün hemşehrilerinin ve İslâm âleminin bayramını kutladı.

Ramazan ayının birleştirici gücüne dikkat çeken Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, bayramlarda bu duygunun en üst sevilere ulaştığını ifade ederek, Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, milletimizin kardeşçe kucaklaştığı günlerdir.” ifadesini kullandı. Bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu duyduklarını dile getiren Başkan Turan, huzurun habercisi, bereket ve rahmet ayının mirası olan Ramazan Bayramı'nın Türk milleti, İslam alemi, insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını diledi.

Başkan Adnan Turan, " Ramazan bayramında kardeşlik duygularının geliştiği, büyüğüyle küçüğüyle, aile fertlerinin buluştuğu, hasretlerin giderildiği, dostlukların tazelendiği bu güzel bayramın cennet vatanımıza hayır ve huzur getirmesini diliyoruz. İslam coğrafyalarında barış ve kardeşliğe, birliğe vesile olmasını diliyoruz. Bayramlar bizleri aynı duygu ve düşünceler etrafında toplayan, hasretleri kavuşmaya çeviren önemli zamanlardır. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, sevgilerimi ve saygılarımı sunuyor müslüman kardeşlerimize yapılan zulüm ve eziyetlerin son bulması ümidini taşıyarak Ramazan Bayramı’nın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşehrilerimin ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.” ifadelerini kullanarak, Bayramın 1. Günü saat 10:30’da Belediye Çay Bahçesinde gerçekleştireceğimiz Halk Bayramlaşması programına tüm hemşehrilerimi bekliyorum dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft