YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-06-2019 11:00

Kandıra'da Şehitlere mevlüt okutuldu

Kandıra Belediyesi tarafından başta ilçe şehitleri olmak üzere ...

Kandıra'da Şehitlere mevlüt okutuldu

Kandıra'da Şehitlere mevlüt okutuldu

Kandıra Belediyesi tarafından başta ilçe şehitleri olmak üzere tüm şehitler adına mevlid-i şerif programı düzenlendi.

Kandıralı şehitlerine ve tüm şehitlere sahip çıkan Kandıra Belediyesi, düzenlediği mevlid-i şerif programında vatan uğruna canını veren tüm şehitler için dualar okunmasına vesile oldu. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan mevlit programı esnasında şehit ailelerini bir an olsun yalnız bırakmayarak acılarını paylaştı, onlarla birlikte dualar etti. Kandıralıların her zaman olduğu gibi bugünde birlik ve beraberlik içinde Mehmetçik'e destek verdiğini söyledi.

İlçe şehitleri başta olmak üzere tüm şehitler adına okutulan  Mevlid-i Şerif programına Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kandıra Ak Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez, İlçe Müftüsü Osman Zeki Yağcı, Belediye Meclis Üyeleri, Şehit aileleri ve  vatandaşlar katılım sağladı.

“Başkan Turan: Şehitlerimizin Emanetlerine Sahip Çıkacağız”

Vatan savunmasında gözlerini kırpmadan canlarını seve seve feda eden kahraman şehitlerimizi ve onların aziz hatıralarını rahmet ve minnetle andıklarını söyleyen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, şehitlerimizi unutmayacağız dedi. Onların emanetleri olan değerli ailelerine sahip çıkmayı sürdüreceklerini belirten Başkan Turan, Başta ilçedeki Şehitlerimizi ve vatanımız uğruna can veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun dedi.

Mevlid_i Şerif sonrası vatandaşlarla teker teker ilgilenen ve hasbihal eden Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, okunan Mevlid-i Şerif ve edilen duaların ilçe şehitlerimiz başta olmak üzere vatanımızın, milletimizin bekası için teröre karşı mücadele veren bütün askerlerimize, bu güne kadar Şehit düşen tüm Kahraman Vatan Evlatlarına gönderdiklerini ifade ettiler. Cennet vatanı uğruna canlarını seve seve feda eden kahraman Vatan evlatlarına ve gazileri hiçbir zaman unutmayacaklarının da vurgusunu yaptılar.

Sosyal belediyecilik anlamında her zaman çalışacaklarını belirten Başkan Turan, Kandıra Belediyesi olarak düzenledikleri mevlit programına katılan tüm hemşehrilerine teşekkür ederek şehitlerimizin unutulmadığını ve onların kahramanlıklarını gelecek nesillere taşımak amacında olduklarını ifade etti.

Kandıra Belediyesi Çay Bahçesinde düzenlenen Mevlid-i Şerif programı Kandıra Belediyesi’nin vatandaşlara helva ikramında bulunmasının ardından son buldu.
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft