YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-06-2019 10:41

Kandıra Belediyesi Çalışıyor Kandıra Güzelleşiyor

Hummalı çalışmalar halkın takdirini kazanıyor

Kandıra Belediyesi Çalışıyor Kandıra Güzelleşiyor

  Kandıra Belediyesi Çalışıyor Kandıra Güzelleşiyor

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan'ın talimatıyla Kandıra Belediyesi'nin ilçe genelindeki hummalı çalışmaları halkın takdirini kazanıyor. Belediye tarafından yürütülen çalışmalar vatandaşlar tarafından beğeni ve takdir toplarken, belediye ekipleri vatandaşın en iyi hizmeti alabilmeleri için ellerinden gelen hizmeti vermeye devam edeceklerini söyledi.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Kandıra’nın kent estetiği bakımından daha da güzelleşmesi için Kandıra Belediyesi Park ve Bahçeler Ekipleri çiçek dikimi, ot biçme, sulama ve çevre temizliğini sürdürürken, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise vatandaşların daha konforlu ve rahat ulaşım sağlamaları için ilçe genelindeki yama, parke tamiri ve asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan,Kandıra’yı daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek  için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirterek, “Barışın ve Kardeşliğin Başkenti Kandıra’mızda yaşayan hemşehrilerimizin, daha mutlu ve daha huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla, gerek mahallelerdeki yol ve tretuvar çalışmaları, gerek asfaltlama çalışmaları, gerekse spor ve park alanlarının temizlenmesi için, ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyor. İlçemizde bozulan yolların tamir, bakım ve onarımı ile asfaltlama çalışmaları aralıksız devam ederken, kent estetiği açısından Park ve Bahçeler Ekiplerimiz çalışmalarına hız veriyor.

Yapılan çalışmalar için Kandıra Belediyesi ekiplerine ve Başkan Adnan Turan’a teşekkür eden vatandaşlar çalışmalarla Kandıra’nın çehresinin değiştiğinin vurgusunu yaptılar.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft