YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-05-2019 19:44

Turan öğrencileri sevindirdi

Bisikletler sahiplerini buluyor

Turan öğrencileri sevindirdi

Başkan Turan öğrencileri sevindirdi

Kandıra Belediyesi, ilçe genelindeki 5. Sınıf öğrencilerine yönelik başlattığı bisiklet dağıtım programları son olarak Karaağaç Ortaokulunda gerçekleştirilen törenle sonlandırdı.

Bisiklet dağıtım törenlerine Bağırganlı Ortaokuluyla start veren Kandıra Belediye’si, Araman Ortaokulu, Kocakaymas Yunus Emre Ortaokulu, Kefken Şehit Oğuz Kır Ortaokulu, Ballar Ortaokulu ve toplamda dağıttığı 280 bisikletle son olarak Karaağaç Ortaokuluyla tamamladı.

Bisiklet dağıtım töreninde, Başkan Adnan Turan’a; İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan, Belediye meclis üyesi Selahattin Okan, Ak Parti Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Ispartalıoğlu, mahalle muhtarları, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri eşlik etti.

Kandıra Belediyesi bisiklet dağıtım programlarında sona gelindi. Bağırganlı Ortaokulu ile başlayan programda son olarak, Kandıra Belediyesi mübarek Ramazan ayında öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin zorlanmaması için bölgesel yaptıkları bisiklet dağıtım programlarında değişiklik yaparak, öğrencilerin bizzat okullarına gidip bisikletlerini hediye eden Başkan Adnan Turan, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız her şeyin en iyisini hakkediyor dedi.

Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi önemsiyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan; tüm öğrencilerden öğretmenlerinin sözünü dinlemelerini, derslerini aksatmamalarını ve bisikletlerini kask ile kullanarak dikkatli olmalarını istedi. Bisiklet hayallerine kavuşan öğrenciler, bu hayallerinin gerçeğe dönüşmesinde büyük emeği geçen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’a teşekkür ettiler.

 

 

 

.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft