YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-05-2019 19:38

Kandıralılar iftara çağırıyor

Kocaeli Kandıralılar Derneğinin 26. Geleneksel İftarına davet var

Kandıralılar iftara çağırıyor

Kandıralılar iftara çağırıyor

Kocaeli Kandıralılar Derneğinin 26. Geleneksel İftarına Bestekar Amir Ateş, Bizkandırayız Türk Müziği topluluğu ve seçkin Kandıralılar katılacak.

Kocaeli Kandıralılar Derneğinin geleneksel iftarı 15 Mayıs 2019 Çarşamba akşamı Otel Asya'da gerçekleşecek. Kurulduğu 1994 yılından beri 26 yıldır geleneksel hale gelen iftar programı Üsküdar Musiki Cemiyeti Başkanı Bestekar - Mevlithan Amir Ateş, Şahin Ecevit şefliğindeki Bizkandırayız Türk Müziği topluluğu ve Kandıralıların iştiraki ile 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü akşamı Otel Asya - İzmit adresinde yapılacaktır.

İftar ile ilgili bilgi veren Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Av. Abdurrahman Kaymak: "Türk Müziği çalışmaları ile ülkemiz kültür ve sosyal hayatına katkıları için Şahin Ecevit ile Engin Ecevit çiftine plaket takdim edilecektir.Toplantıya Kandıralı hemşerilerimizi ve Kandıra’yı sevenlerle birlikte iftar açmak üzere ailece Otel Asya'ya bekliyoruz. Rezervasyon için Dernek Başkan Yardımcımız Erdal Baykara’ya (0532 225 30 05) müracaat edilebilir.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft