YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-05-2019 19:33

İlçe Başkanlarından Başkan Turan’a Ziyaret

İlçe başkanları Turan'a konuk oldu

İlçe Başkanlarından Başkan Turan’a Ziyaret

İlçe Başkanlarından Başkan Turan’a Ziyaret

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, 31 Mart mahalli idareler seçiminin ardından kendisini tebrik için ziyarete gelen Kocaeli AK Parti İlçe başkanlarını makamında konuk etti.

AK Parti İlçe Başkanları Kandıra’da bir araya gelerek, Belediye Başkanı Adnan Turan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral, Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan ve Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Başkan Adnan Turan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

‘’VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ’’

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ı ziyarette çalışmaları hakkında bilgiler alan İlçe Başkanları, Başkan Turan’a çalışmalarında başarılar dilediler. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Çaba sarfetmeden, çalışmadan zaferin kazanılamayacağının bilincindeydik. İnşallah bundan sonra da daha çok çalışarak, daha çok hizmet ederek hemşehrilerimizin teveccühüne layık olmaya çalışacağız. Yüzde 57,92 oy oranıyla bizlere bu görevi layık gören hemşehrilerimizin, bizlerden bekledikleri sorumluluğun da bilincindeyiz. Halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız'' dedi.


 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft