YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-05-2019 19:28   Güncelleme : 10-05-2019 19:32

Zabıta denetimde

Ramazan ayı boyunca denetlemeler devam edecek

Zabıta denetimde

Zabıta denetimde

Kandıra Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ekmek üretimi yapan fırınlara, ekmek ve pidelerin gramajı, fiyat tarifeleri ve hijyen koşulları başta olmak üzere birçok alanda denetimlerini sıklaştırdı.

Ramazan ayı boyunca denetlemelerin devam edeceğini ve sıklaşacağını belirten, Kandıra Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, denetlemelerine tüm hızıyla devam ediyor. Vatandaşın sağlığını ön planda tutan fırınlara teşekkür eden ekipler, denetimlerde eksiklik tespit ettiği fırınlara da uyarılarda bulunuyor. Zabıta ekipleri, özellikle Ramazan ayında tüketimi artan gıdalara yönelik kontrollerin aralıksız devam edeceğini belirtti.

 “Kandıra Belediyesi , Zabıta Müdürlüğü’nün ilçe genelinde yaptığı hijyen kontrolleri sıklaşıyor”

İlçedeki fırınlarda gramaj ve hijyen denetimlerinde bulunan Zabıta Müdürlüğü ekipleri halkın sağlığını korumak için yorulmadan çalışmaya devam ediyor. Hijyen konusunda gerekli ihtarlarda bulunduklarını ifade eden ekipler, denetimlerin Ramazan ayı boyunca devam edeceğinin vurgusunu yaptı.

DENETİMLER DEVAM EDECEK

Başkan Turan, “Zabıta ekiplerimiz, ekmek ve pidelerin gramajı, fiyat tarifeleri ve hijyen koşulları başta olmak üzere birçok alanda kontroller gerçekleştirdiler. Halkın temiz, Hijyenik ve Sağlıklı ürün alabilmesi, aynı zamanda Ramazanı huzurlu bir ortamda geçirmeleri için ekiplerimizle gece gündüz hemşehrilerimizin hizmetindeyiz vurgusu yapan Başkan Turan; İlçemizde faaliyet gösteren fırıncı esnafımıza hijyen kurallarına ve belirlenen gramaja dikkat ettikleri için ayrıca teşekkür ediyorum.” diyerek konuşmasına son verdi.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft