YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 03-05-2019 21:30   Güncelleme : 03-05-2019 21:45

VALİ Aksoy Kandıra’da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy Şehit Oğuz Kır...

VALİ Aksoy Kandıra’da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

VALİ Aksoy Kandıra’da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ile birlikte Kefken mahallesindeki Şehit Oğuz Kır’ın ailesine ziyaret etti ve ardından GİOSB deki çalışmaları yerinde inceledi.

Vali Hüseyin Aksoy’un Kandıra ilçesindeki programında Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ve İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Osman Aslan hazır bulundular. Ziyareti sırasında şehit ailesinin istek ve taleplerini dinleyen Vali Hüseyin Aksoy;  Ülkenin birlik ve beraberliği için canlarını seve seve veren ve şehadet mertebesine ulaşan Şehit Kır’ı ve tüm şehitleri, rahmet ve şükran duygularıyla andıklarını belirterek, her zaman şehit ailelerinin yanlarında olduklarını ifade etti.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ile birlikte, Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi inşaatında incelemelerde bulunarak, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kandıra’ya istihdam alanında büyük katkı sağlayacak projeyi incelemelerde bulunan Vali Hüseyin Aksoy’a, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Osman Aslan, Kandıra Gıda Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Başol ve yönetimi eşlik etti.

Vali Hüseyin Aksoy, incelemede yaptığı konuşmasında; “Kandıra Gıda Organize Sanayi Bölgesi alt yapı çalışmalarına başladı. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı arkadaşımız Mehmet Bey ve ilgili teknik arkadaşlar çalışmaları yakından takip ediyor. Bizde Organize Sanayi Bölgemizin yapılacağı alanda incelemelerde bulunuyoruz. Bölgemiz için büyük önem arz eden Kandıra Organize Sanayi Bölgesinin alt yapı çalışmalarının başlaması son derece memnuniyet verici” dedi.

Vali Hüseyin Aksoy ve Başkan Adnan Turan, Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi inşaatında incelemelerde bulunarak, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kandıra'mızın çehresini değiştirecek ve Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi tam kapasite ile hizmete girdikten sonra binlerce gencimize burada iş imkânı sağlayacağız. Kandıra’mızın İstikbali açısından çok büyük önem arz eden, 10 yıla yakın süredir çözülmeyi bekleyen, hemşehrimize büyük oranda iş imkânı sağlayacak, Kandıra Gıda OSB’de tüm süreci hayırlısı ile tamamlanarak çalışmalar devam ediyor. İlçemize ve hemşehrilerimize hayırlı, uğurlu olsun diyen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra’yı hem turizmde hem sanayi alanında bir numara yapmak istediklerini vurguladı.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft