YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 03-05-2019 21:10   Güncelleme : 03-05-2019 21:17

42 öğrenci daha bisikletlerine kavuştu

Kocakaymaz Yunus Emre Ortaokulunda yapılan Bisiklet Dağıtım etkinliklerinde 42 bisiklet dağıtıldı

42 öğrenci daha bisikletlerine kavuştu

42 öğrenci daha bisikletlerine kavuştu

Kandıra Belediyesi bünyesinde devam eden bisiklet dağıtım törenine katılan, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, öğrenci ve velilerin bisiklet mutluluklarına ortak oldu.

Bağırganlı Ortaokulu ve Araman Ortaokulundan sonra, bu gün de Kocakaymaz Yunus Emre Ortaokulunda yapılan Bisiklet Dağıtım etkinliklerine katılan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, çocukların sevinçlerine ortak oldu. Öğrencilerin istek
ve taleplerini dinleyen Başkan Adnan Turan, öğrenciler ve aileleri tarafından yoğun bir sevgi ile karşılandı. Okul bahçesinde gerçekleştirilen bisiklet dağıtım törenine Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Yıldırım, Kandıra Belediyesi Meclis üyesi Hayri Çelik, mahalle muhtarları, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli ve vatandaşlar eşlik etti.

Çocukların yüzündeki tebessümün adı olan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, bisiklet dağıtım töreninde yaptığı konuşmada ‘’ Çocuklarımız bizim gördüğümüz eksiklikleri görmesin istiyoruz. Çocukken bisikleti ancak rüyalarımızda görürdük. Biz ise çocuklarımızın hiçbir eksiği olmasın diye çalışıyoruz. Onlar bizim bu dünyadaki en değerli varlığımız, bizim bugünümüz, yarınımız ve en önemlisi de ülkemizin gelecekteki garantileridir.  Bayrağımızın, ezanımızın, değerlerimizin en önemli koruyucu ve kollayıcılarıdır. Kandıra’nın gelişmesi ve büyümesi için gece gündüz çalıştıklarını, geleceğin teminatı çocuklara daha güzel yarınlar bırakmayı hedeflediklerini vurguladı.


Kandıra Belediyesi bünyesinde, Kocakaymas Yunus Emre Ortaokulunda düzenlenen törende Eğercili ve Yusufça Ortaokullarının katılımıyla toplamda 42 bisiklet dağıtımı yapıldı. Bisikletlerine kavuşan öğrenciler, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’a bisiklet hediyelerinden dolayı teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft