YAŞAM
Giriş Tarihi : 02-05-2019 22:24   Güncelleme : 02-05-2019 22:37

Vali Aksoy muhtarları dinledi

Kocaeli Valisi Kandıralı muhtarları dinledi

Vali Aksoy muhtarları dinledi

Vali Aksoy muhtarları dinledi

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, günü birlik geldiği Kandıra’da Kandıra Muhtarları ile bir araya gelerek istek ve talepleri dinledi. Düzenlenen toplantıda Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal ve Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan da hazır bulundu.

Kocaeli Valisi Hüseyin  Aksoy, yaptığı ziyarette Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Namazgah Kültür merkezinde gerçekleştirilen programda ilçedeki proje ve çalışmalar hakkında bilgi verilirken,  mahalle muhtarlarının istek ve talepleri dinlendi.

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Osman Aslan, Kocaeli Emniyet Müdür Vekili Kaan Yıkılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, İl Müftü Yardımcısı Burhan Bilgin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Hazine ve Maliye Bakanlığı Defterdarı Dursun Ali Özel, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Kırılmaz, Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Numan Balaban, ilçe daire müdürleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri de katıldı.

Vali Hüseyin Aksoy, toplantıda yaptığı konuşmalarında; “ Bugün güzel Kandıra’mızda olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinden sonraki ilk İlçe değerlendirme toplantılarımızı bugün Kandıra’mızda yapıyoruz. Kandıra; sadece ilimizin değil, ülkemizin de çok köklü, güçlü ve ünlü bir ilçesidir. Anadolu’nun Türkleşmesi ve bu toprakların oluşmasından itibaren hep Türk ve İslam yurdu olan bir beldemizdir. Kocaeli Fatih’i cennet mekân Akçakoca Bey’in fethederek kazandığı, o günden bu güne de emanete bizlerin sahip çıktığı bir büyük zenginliğimizdir. diyen Vali Hüseyin Aksoy, katılımcılara Kandıra’ya yapılan hizmet ve çabalarından dolayı teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal , Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, mahalle muhtarlarını dinledi.

Muhtarlardan gelen istek ve talepleri değerlendiren Başkan Adnan Turan, yaptıkları tüm çalışmaların ilçeyi daha iyi seviyelere çıkartmaya yönelik olduğunu belirterek muhtarlardan gelen yol yapım ve onarımla ilgili taleplerin belirlenen programlar ve imkanlar dahilin de en kısa sürede tamamlanacağını söyledi. Başta Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere yaptığımız tüm toplantılarda ilçemiz için faydası olacak karar ve çalışmaları görüşüyoruz diyen Başkan Turan, ilçemizdeki çalışmalarımız birlik ve beraberlik içinde sürecek.dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft