KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 02-05-2019 22:19

Kültür ve sanat etkinlikleri devam ediyor

‘’Farkındayım ya Sen’’ konseri...

Kültür ve sanat etkinlikleri devam ediyor

Kültür ve sanat etkinlikleri devam ediyor

Kandıra Belediyesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğünün ortaklaşa gerçekleştirdiği ‘’Farkındayım ya Sen’’ programı, Kandıra Namazgah Tema Park Mesire Alanında gerçekleştirildi.

Konserde ünlü sanatçılar Seçil, Vj Bülent, Afak Meydanlı ve Dj Eros canlı performans sergilediler. Ünlü sanatçılar konser boyunca hem coştu, hem coşturdu.

“Muhteşem Konser, Tüm Dinleyicileri Müziğe Doyurdu”

Kandıralı müzikseverlere eğlenceli anlar yaşatan sanatçılar Seçil, Vj Bülent, Afak Meydanlı ve Dj Eros performansları beğeni topladı.

Kandıra Belediyesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğünün ortaklaşa gerçekleştirdiği ‘’Farkındayım ya Sen’’ programı Kandıralıların büyük ilgisini görürken, farkındalığa ses vermek adına dilek fenerlerini gökyüzüne yolladılar.

‘’Kültürel ve sanatsal nitelikteki hizmetlere çok önem veriyoruz’’ diyen Kandıra Belediye  Başkanı Adnan Turan, ‘ Kandıra Belediyesi spordan sanata, kültür faaliyetlerden sosyal etkinliklere kadar tüm etkinliklerimizle Kandıralı hemşehrilerimizi buluşturmaya devam edeceğiz. ’’ dedi.

Kandıra’ya gelmekten mutluluk duyan sanatçılar kendilerine gösterilen ilgiden dolayı tüm müzikseverlere teşekkür ettiler.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft