YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 23-04-2019 22:34   Güncelleme : 23-04-2019 22:45

Kandıralı muhtarlar tanıştı ve kaynaştı

Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şubesine bağlı muhtarlar tanışma ve kaynaşma yemeğinde bir araya geldi

Kandıralı muhtarlar tanıştı ve kaynaştı

Kandıralı muhtarlar tanıştı ve kaynaştı

Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şubesine bağlı muhtarlar tanışma ve kaynaşma yemeğinde bir araya geldi. Eski ve yeni 82 muhtarın hemen hemen tamamının katıldığı yemek sohbet muhabbet ortamında gerçekleştirildi.

Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şubesi Başkanı Mustafa Satılmış ve yönetimi tarafından  bünyesinde bulunan mahalle muhtarlarına  tanışma ve kaynaşma yemeği düzenlendi. Kerpe Kaptan Restoran’ta düzenlenen yemeğe Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kaymakamlık Yazı İşler Müdürü Ergün Şen, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan, Kandıra  Jandarma Komutanı Hasan Dombaycı, Kandıra Devlet Hastanesi Başhekimi Bülent Uysal ve muhtarlar katıldı. Toplantıda hoş geldin konuşması yaparak katılımcılara teşekkür eden Dernek Başkanı Mustafa Satılmış, yeni bir dönemde daha vatandaşlara hizmet etmenin onurunu yaşadıklarını ifade ederek tüm muhtarlara birlik beraberlik çağrısı yaptı.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ise seçim dönemi boyunca muhtarlarla özel olarak ilgilendiğini ifade ettiği konuşmasında , ‘’  Seçim  döneminde de muhtarlarımızla beraber yol yürüdük. Bu gün yine birlik beraberlik içinde yol yürümeye devam edeceğimize inancım tamdır. Bu kadar muhtarımızı bir arada görmekten mutluyum. Kandıramız için ne yapmamız gerekiyorsa sizlerle beraber, istişare ederek yol yürüyeceğiz. Vatandaşlarımız için güç birliği yapacağız. Bunu samimiyetle,  gayretle önceliği olan işlere öncelik sırası tanımak kaydı ve birlikteliğimizi bozmadan götürürüz diye düşünüyorum’’ dedi. 

Ardından söz alan Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal ‘da ismi Kıncıllı’dan Kerpe’ye dönen Kandıra’nın en yeni mahallesinde yeni ve eski muhtarlarla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ünal sözlerini, ‘’ Burada mazbatası olmayanlar olarak azınlıktayız. Bir tek bizim mazbatamız yok. Bu mazbata bir şeref belgesi aynı zamanda. Çünkü insanların beğenisine mazhar olmak herkese nasip olan bir şey değil. İnşallah bu belgenin gerektirdiği her türlü sorumluluğu yerine getirerek hizmetlerinizi sürdürürsünüz. Hepinize başarılar diliyorum’’ diyerek sözlerini sürdürdü.

Program hoş sohbet ve görüş alışverişi ile devam etti.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft