YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 09-04-2019 21:15   Güncelleme : 09-04-2019 21:15

İlk mecliste 7 gündem maddesi

İlk mecliste 7 gündem maddesi

İlk mecliste 7 gündem maddesi

Kandıra Belediye Başkanı  Adnan Turan ve belediye meclis üyeleri ilki gerçekleştirilen Belediye Meclis toplantısında komisyonlarda görev yapacak isimleri belirledi. 7 gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısı uyum içinde gerçekleştirildi.

Tüm meclis üyelerinin, birim müdürlerinin tam kadro katıldığı meclis toplantısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlandı. Belediye Başkanı Adnan Turan başkanlığında gerçekleşen ilk meclis toplantısı yaklaşık 1 saat sürdü. Açılış konuşmasını yapan Başkan Turan, Kandıra için var olmak zorundayız, Kandıra için yol yürümek zorundayız.  Kandıra için en iyi şeyi en ekonomik koşullarda yapmalıyız. Biz bunun için inşallah elimizden geleni yapacağız diyerek meclisimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi.

Başkan Turan’ın konuşmasından sonra gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Toplantıda 7 gündem maddesi görüşüldü. Yeni dönemin ilk meclisinde başkan vekilleri, katip üyeleri, belediye encümen üyeleri, İmar Komisyonu, Plan ve Bütçe Komisyonu üyeleri ile belediyeler birlikleri üyeleri seçildi. Meclisin son gündeminde ise 2018 yılı faaliyet raporu görüşüldü.

Kandıra Belediyesinde ilk mecliste birinci başkan vekili İrfan Kurt, İkinci Başkan Vekili Hamza Biçer, encümen üyeleri İsmail Aysu ve Selahattin Okan oldu. İmar Komisyonuna İrfan Kurt Başkan olurken üyeliklere Mustafa Kurt, İsmail Akalın, Ertuğrul Özcan ve Gürkan Çakır seçildi. Plan ve Bütçe Komisyonuan Hamza Biçer, Üyeliklere Sertan Kulaç, Nazmiye Ceylan,İsmet Gürler ve Mustafa Türk seçildi. Tarım ve Hayvancılık Komisyonu Başkanı Hayri Çelik, üyeliklere sei Bayram Küçükyılmaz, Murat Tonguç, Fahri Buruş ve Sinan Yolcu seçildi. Zeynep Morgül ve Murat Tonguç katip üye yapıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft