Advert Advert
Advert Advert
Advert

Ziyaretlerin ardı arkası kesilmiyor

Adnan Turan'ın kapısı sonuna kadar açık

Ziyaretlerin ardı arkası kesilmiyor
Bu içerik 1675 kez okundu.
Advert

Ziyaretlerin ardı arkası kesilmiyor

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryaysoy ve yönetim kurulu üyeleri  Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan görevi devralmasının ardından kapısını ziyarete gelen vatandaş ve partililere açtı. Belediye işlerine adapte olmak için geç saatlere kadar çalışmalarını sürdüren Turan’ın makam odası akşam 22:00’lara kadar dolup dolup taşıyor. Belediye Başkan adaylığı döneminde kapısının herkse açık olacağını söyleyen Turan’ın belediye personeli başta olmak üzere, partililer ve vatandaşlara tüm zamanını ayırdığı ve ulaşılabilir başkan imajının herkes tarafından memnuniyetle karşılandığı ifade ediliyor.

Ziyaretler tüm hızıyla sürerken bir ziyarette Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryaysoy ve yönetim kurulu üyeleri tarafından gerçekleştirildi. Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Eryaysoy ve ekibini güler yüzlü ve samimi olarak ağırlayan Başkan Turan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, ‘’ Kandıra’mız için çalışmaya, ilçemizi daha ileri seviyelere taşımaya gayret edeceğiz ‘’ dedi. Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ise ‘’ Adnan Turan  Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum’’ dedi.

Hoş sohbet sonrası Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Eryarsoy tarafından Başkan Turan’a hediye takdim edildi.

kandıra kandıra belediye başkanı adnan turan ziyaret ak parti kocaeli il başkanı abdullah eryaysoy
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Televizyon patladı 1 ölü
Televizyon patladı 1 ölü
İlk mecliste 7 gündem maddesi
İlk mecliste 7 gündem maddesi