SİYASET
Giriş Tarihi : 07-03-2019 11:04   Güncelleme : 07-03-2019 11:04

Erol Ölmez kime yüklendi

Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez neyi ima etti...

Erol Ölmez kime yüklendi

Erol Ölmez kime yüklendi

Millet İttifakı İyi Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Ercüment Şahin’in seçim beyannamesi ve meclis üyeleri tanıtım programında dillendirilen siyasi konu ve iddialarda Bakan ve Milletvekillerine yalancı yakıştırması yaptıkları yönündeki iddialara  AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez’den tepki geldi. Sosyal medya üzerinden iddialı ve imalı mesajlar veren Ölmez, kimlere hangi hususta yüklendi…

Kandıra AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez tarafından sosyal medya üzerinden yapılan açıklama şöyle:‘’

Bugün iyi partinin Kandıra toplantısında basına düşen açıklamalara istinaden kaptanı olmayan tek araba öküz arabasıdır. Bizim kaptanımız Recep Tayyip Erdoğan dır. Lidersiz arabalar kimin izinden gittiklerini bi açıklasınlar. Bize karşı toplanıp ordu kurmuşlar. Bunların kurdukları ordu ancak ve ancak yıkım ordusu olur.  Biz orduyu 15 Temmuzda milletle kurduk. Adını da CUMHUR koyduk. O CUMHUR ki İstiklal Marşını Boğaz Köprüsü’nde millet meydanlarında tekrar tekrar yazarken siz nerdeydiniz?

Milli mücadele nöbetlerinde 45 gün bir gün ne Kandıra nede Perşembe Pazarına gelmeyenler  ne hesapları yapıyordu acaba? Sahi nerede kalmıştılar! Ben söyleyeyim belediyeyi bırakıp kaçtıklarından Karaüzüm Bayırında evlerinin yakıtı bitmişti. Biz andı bu vatanın istikbal ve istiklali için içtik. Ya sizin ne içtiğinizi Bağırganlı sahili Yalova geceleri iyi bilir. Üretime gelince  Gıda Osb’ yi durdurduk diye  Hamitler  Köyünde Çakıl Tepesinde Palamut partisi düzenleyen zihniyet kalkmış üretimden bahsediyor hangi yüzle?

İmardan bahseden harita mühendisleri neden bi sorun kaç tane imar planı yapmışlar? Bırakın 1000 ilk planları 5000 lik leri bile yoktu o mühendislerin.  Biz unutmayız Kandıranın en değerli hizmet eden bakanlarına vekillerine iş adamlarına kurdukları  oyunları.  Kandıra’yı çok seviyorlarmış seviciler sizi seçimden seçime 2 saat e bebeğim e  ee mama var gel. Bir şehri sevmek oraya hizmet etmekle olur bırakıp gitmekle değil.’’

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
Kandıralı 3 yıl önce
Bizde şimdiki başkanlarının sapanca pavyondaki dansözlerle muhabbetini iyi biliriz . Birini karalayacaklarına kendi mazilerine baksınlar.
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft