YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-02-2019 15:06   Güncelleme : 15-02-2019 15:06

Mustafa Yıldız Akdurak Mahallesi Muhtar adayı

Mustafa Yıldız, emekli olarak Akdurak Mahallesi muhtar adayı olduğunu açıkladı

Mustafa Yıldız Akdurak Mahallesi Muhtar adayı

Mustafa Yıldız Akdurak Mahallesi Muhtar adayı

Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü eski SGK personeli tanınmış isim Mustafa Yıldız, emekli olarak Akdurak Mahallesi muhtar adayı olduğunu açıkladı.

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde muhtarlık yarışı gittikçe hızlanarak devam edeceğe benziyor. Hemen hemen her bölgede süren muhtarlık yarışına bir isim daha eklendi. Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü eski SGK personeli Beşyıldız Kız Pansiyonu işletmecisi Mustafa Yıldız, Kandıra Akdurak Mahallesi muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.1997 yılında Sosyal Güvenlik Kurumu’nda memurluğa başlayıp burada uzun yıllar çalışmasının ardından Kandıra Belediyesi’nde göreve başlayan Yıldız, evli ve iki çocuk babası.

Muhtarlık açıklamasında hizmet vurgusu yapan Yıldız, ‘’ Doğup büyüdüğüm, sorunlarını bizzat yaşayarak bildiğim topraklara hizmet etmek ve farklı projelerle mahalleme katkı sunmak arzusundayım. Mahallemin sorunlarını, vatandaşımızın istek ve temennilerini takip etmek ve çözüme kavuşturmak için elimden geleni yapacağım. Mahalleli komşularımın oylarına talibim. Tüm mahalle sakinlerimin desteklerini bekliyorum’’ dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft