SİYASET
Giriş Tarihi : 15-02-2019 14:24   Güncelleme : 15-02-2019 14:24

Şahin’e, Beylerbeyi’nde Coşkulu Karşılama

Ercüment Şahin, Beylerbeyi Mahallesi’nde coşkulu...

Şahin’e, Beylerbeyi’nde Coşkulu Karşılama

Şahin’e, Beylerbeyi’nde Coşkulu Karşılama

Millet İttifakı’nın Adayı Ercüment Şahin, Beylerbeyi Mahallesi’nde coşkulu bir kalabalık ve havai fişek gösterileri ile  karşılandı.

Seçim çalışmaları kapsamında Kandıra’yı karış karış gezen İYİ Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Ercüment Şahin, Beylerbeyi Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. İYİ Parti ve CHP yönetiminin eşlik ettiği ziyarette coşkulu bir kalabalık ve havai fişeklerle karşılanan Şahin, tek tek selamlaştığı vatandaşlara Kandıra için hedeflerini ve projelerini anlattı. Şahin, yaptığı konuşmasında parti ayrımı yapmayan bir idareci olacağını ifade ederek, “Kandıra'da her kesimi kucaklayan bir birliktelik yakaladık. Aramızda her siyasi görüşten insan var. Kandıra mozaiğini oluşturduk, diyebiliriz. Ercüment Şahin'in kapısı bugün de 31 Mart gecesi sonrası da herkese açıktır, açık olacaktır.’’ Dedi.

Kandıra'da yaşayan her siyasi görüşten vatandaşın belediye başkanı olacağını ifade eden Şahin, ‘’ Parti, siyasi görüş ayrımı yapmaksızın Kandıra'yı yöneteceğiz. Hem Kandıra'nın genel bazda çehresini değiştireceğiz, hem de Kandıra'ya güzel şeyler kazandıracağız. Siyasi olarak Kandıra'nın varlığını hatırlatalım. Bunun yeri sandıktır. Kandıralı olarak diyeceğiz ki bizi kim daha iyi yönetecekse oyumuzu ona vereceğiz. Kandıra insanımızda, mahallerimizde değişim isteğini görüyoruz. Artık Kandıra'nın, Kandıra insanın değerinin bilinme vaktidir” şeklinde  konuştu.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft