SİYASET
Giriş Tarihi : 28-01-2019 10:07   Güncelleme : 28-01-2019 10:07

Yaman ve Turan’dan köylere çıkarma

Kandıra AK Parti'den köylere çıkarma...

Yaman ve Turan’dan köylere çıkarma

Yaman ve Turan’dan köylere çıkarma

Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ve AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, köylere yaptıkları ziyaretlerde önemli mesajlar verdi

SKM çalışmaları kapsamında Kandıra’da bulunan AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’ın katılım sağladığı programların ilk durağı Kandıra Belediye Başkanlığı oldu. Milletvekili Cemil Yaman, Başkan Adayı Adnan Turan, İlçe Başkanı Erol Ölmez ve ilçe yöneticileri, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’e gerçekleştirdikleri nezaket ziyaretinde, birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Köken’e yapılan ziyaretin ardından esnafları dolaşan Yaman ve Turan, ayrıca istişare kurulu üyeleri Cüneyt Özcan, Habib Cici ve meclis üyesi aday adayı olan kızı Zeynep Morgül ile aynı zamanda Ferizli muhtarı olan Yüksel Özkan'a da konuk oldu.

YEREL SEÇİMLER ÖNEMLİ

Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin ardından akşam bölümünde Kandıra’nın köylerine konuk olan Yaman ve Turan, Duraklı, Özbey ve Çakırcaali sakinleri ile düzenlenen toplantılar vasıtasıyla bir araya geldi. Özbey Muhtarı Ergün Türkmen, Duraklı Muhtarı Ünal Kocabaş, Pınardüzü Muhtarı Hasan Kankal, Çakırcaali Muhtarı Adnan Kaçan ve bölge sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği buluşmalarda AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman önemli mesajlar verdi. Güçlü ve istikrarlı bir Türkiye için 31 Mart seçimlerinin önemine vurgu yapan Yaman, “24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı sisteminin hayata geçmesinin ardından ülkemiz için en önemli eşik önümüzdeki yerel seçimler olacak. Bu doğrultuda çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Kandıra’mızda ve Kocaeli’miz de yine hedefimize ulaşacağımıza olan inancım tam” dedi.

DAHA ÇOK ÇALIŞMALIYIZ

Hemşehrileriyle olan buluşmasında konuşanTuran, “Cumhurbaşkanımızın bize görevi tevdi etmesinin ardından ilçe başkanımız ve teşkilatımızla birlikte çalışmalarımıza hemen başladık. Halkımızın talep ve önerilerini yerinde dinleyerek, yol haritamızı belirliyoruz. Allah’ın izniyle 31 Mart’ta sadece Kandıra’da değil Kocaeli’de 13-0 yaparak yolumuza devam edeceğiz. Daha çok çalışarak ülkemizin hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamalıyız. Bizler de bu hususta üzerimize düşen görevi yaparak gönül belediyeciliği anlayışımızla Kandıra'mızı hep birlikte yöneteceğiz inşallah.” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft