Advert Advert
Advert Advert
Advert

Muhalefetten İlk Desteği Köken Aldı

Cumhurbaşkanlığı seçiminde muhalefetten Köken'e destek

Muhalefetten İlk Desteği Köken Aldı
Bu içerik 9854 kez okundu.
Advert
Muhalefetten İlk Desteği Köken Aldı
Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken göreve geldiği günden bu yana neredeyse gittiği tüm organizasyonlarda yaptığı konuşmalarda ve birebir görüşmelerinde birlik beraberlik ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemine değinirken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın birinci turda Cumhurbaşkanı seçilmesi için vatandaştan destek istiyor.
 
 
İftar sofralarında, köylerde, toplu programlarda, dost sohbetlerinde, nerede fırsat bulursa bunu hep yapıyor Ünal Köken. Başbakanın Cumhurbaşkanı olmasının ülkenin geleceği için ne kadar önemli olduğunu anlatıyor. Anlatılanlara bakılırsa Köken bu tavrını Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde muhalefet partilerinden destek isteyecek kadar ileriye götürmüş .
Teravih Namazı sonrası Namazgah Kandıra Belediyespor Tesileri’nde SP’nin Kandıra Belediye Başkan Adayı Ramazan Arslan, işadamları ve meclis üyeleri ile dost sohbetinde bir araya gelen Köken, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sadece kendilerinin değil ülkenin menfaatini düşünen herkesin Başbakan Erdoğan’a destek vermesinin zorunlu olduğunu anlatmış.
 
 
SP Kandıra Belediye Başkan adayı Ramazan Arslan’dan da destek isteyen Köken, istediği destek sözünü de almayı başarmış. Türkiye genelinde SP’nin Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kimi destekleyeceği henüz belli değil fakat, Kandıra’da Erdoğan’a ilk destek olacak muhalefet partili sevilen işadamı Ramazan Arslan olacak.
 
 
Ne diyelim. Darısı diğer muhaliflerin başına olsun.
kandıra köken ramazan arslan cumhurbaşkanlığı destek
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor