ÖZEL HABER
Giriş Tarihi : 27-12-2018 00:31   Güncelleme : 27-12-2018 16:55

Özür ve hayırlı olsun temennilerimizle

Kandıralılarda bayrak değişimi...

Özür ve hayırlı olsun temennilerimizle

Özür ve hayırlı olsun temennilerimizle

Yaklaşık 10 yıldan  bu yana Kandıra'da olan biteni tarafsız ve hakkaniyet ölçüsü çerçevesinde sizlere iletmek için  gece, gündüz, hafta içi yada hafta sonu demeden, saat mefhumu gözetmeksizin çalıştık.

Zaman zaman eleştirdik, zaman zaman övdük, göklere çıkardık. Yanlış ve taraflı haber yapmamak gayesi ile  doğruluğunu netleştirdiğimiz, dedikodular ve söylentilerden oluşmayan, tarafsız habercilik anlayışımız ile ne?, nerede?,ne zaman?, nasıl?, neden?, kim? sorularının doğru cevaplarını sizlere aktarmak için uğraş verdik.

Kim olursa olsun, ayrım gözetmeksizin, erki elinde bulunduranların ve sizleri üzenlerin işleyiş ve uygulamalarını, suçlarını gizleme, örtme, duyurmak istememe çabalarına direnip, sizlere duyurma, bilgilendirme azmi içinde, gücü elinde bulunduranlar dışındaki çevrelerden gelen, fikir, öneri ve eylemleri yasaklama çabalarına direnerek kamuoyuna taşımaya özen gösterdik.

Ezilenin, gözden ırak tutulanın, dışlananın yanında olmaya çalışmamızın yanında, dışlayan, ezen, gözden çıkaranla, ters düşmek pahasına da olsa, acı çekenleri rahatlatmak, haklarını korumak, iade-i hak talebinde bulunmak, rahat içinde yaşayan haksızlara acıyı tanıtmak isteyen bir çizgi ile makam ve mevkisi ne olursa olsun, kimsenin goygoyculuğunu yapmayarak bu günlere kadar geldik.

En büyük düsturumuz ise cennet ucuz değil, cehennem lüzumsuz değil düsturu oldu. Zalimler için yaşasın cehennem inancıyla, iyiliğe gereken mükafatın, kötülüğe gereken cezanın verilmesi için elimizi taşın altına koymaktan ve doğruları haykırmaktan asla vazgeçmedik. Tüm bunları yaparken şeffaf olduk, tepkisel, taraflı haberler değil, toplumsal, kamu yararına vesile olan haberler yaptık.

Adam gibi davrandık, insan haklarına ve özel hayatına saygılı, meşruiyet çizgisinden asla ayrılmayan, profesyonel gazetecilik ilkeleri ile hareket eden, mesleki etik ve sorumluluklarımıza sadık kalan bizleri bu uzun ve meşakkatli yolculuğumuzda yalnız bırakmayan, manevi destekleri ile şahsımıza güç ve kuvvet veren tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

Bir çok bedel ödediğimiz bu yolda, içinde bulunduğumuz konum ve iş hayatımız dolayısıyla yaklaşık 4 yıldan bu yana dayandığımız ve inandığımız ilke ve düsturların ışığında haber yapma ve hakkı savunma imkanımız kalmadığından,  www.kandiralilar .com haber sitemizi devretme ihtiyacı hissettik.

Kandıralılar siz değerli hemşehrilerimizin menfaat ve haklarını korumak üzere , internet tasarım ve haberciliğinde  tecrübeli ve duayen bir isim olan Vedat ESGAR ile yoluna devam edecek. Kandıramız’a hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Saygılarımızla kamuoyuna duyururuz.

Murat YILDIRIM

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft