Advert Advert
Advert Advert
Advert

2 bin 674 öğrenciye bisiklet

Kandıra’yı Seviyorum Bisiklete Biniyorum projesi...

2 bin 674 öğrenciye bisiklet
Bu içerik 1073 kez okundu.
Advert
2 bin 674 öğrenciye bisiklet
İzmit Belediyesi ve Kandıra Belediyesi tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen bir törenle “ Kandıra’yı Seviyorum Bisiklete Biniyorum” sloganı ile düzenlenen bisiklet dağıtım töreni bu yıl da şölene dönüştü.
 
Şehit Binbaşı Yavuz Sonat Güzel kapalı spor salonunda gerçekleşen bisiklet dağıtım törenine İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, okul müdürleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kandıra’yı Seviyorum Bisiklete Biniyorum projesi bu sene de yüzlerce çocuğu bisikletle buluşturdu. 5. Sınıf öğrencilerini kapsayan bisiklet dağıtım töreninde 485 tane bisiklet dağıtıldı. Bu yıl 5.’si, düzenlenen Kandıra’yı Seviyorum Bisiklete Biniyorum projesi kapsamında ise 2.674 öğrenci bisiklete kavuştu.
 
Türkiye’de bisiklet dağıtımını ilk kez başlatan İzmit Belediyesi ile ortak bir proje geliştirdiklerini anlatan Başkan Köken, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın da desteği ile Kandıra’daki 5. Sınıf öğrencilerine bisiklet hediye ettiklerini belirterek  desteklerinden dolayı Başkan Doğan’a teşekkür etti. İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ise yaptığı konuşmada, Kandıra Kocaeli’nin gözbebeği bir yer. Kandıra’ya her geldiğimde farklı mutluluklar duyuyorum.  Projenin Kandıra’daki mimarı olan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’e de ayrıca teşekkür ediyorum dedi.
kandıra belediyesi izmit belediyesi kandırayı seviyorum bisiklete biniy nevzat doğan ünal köken iki bin altı yüz yetmiş dört öğrenciye bisiklet
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tır dorsesinde yangın korkuttu
Tır dorsesinde yangın korkuttu
31 Mart akşamı zafer bizimdir mesajı
31 Mart akşamı zafer bizimdir mesajı